Islak Mendil Kapaklarından Hediyelik Magnet Yapımı


Islak Mendil Kapaklarından Hediyelik Magnet Yapımı

Evde bebek olsun olmasın ıslak mendil her zaman bulunuyor hatta bittiğinde krize giren arkadaşlarım bile var. Her şeyi kâra geçirebilen  hamaratlıkta liste başı olan  arkadaşlarım ıslak mendil kapaklarını atmayıp biriktirmiş ve bunlardan da hediyelik süs yapmış ki ıslak mendil kapağından yapıldığını söylemeseydi asla anlamazdım.

Evde bebek magnet yapımı çok zor bir şey değil ama böylesine uygun bir yolla yapmak daha keyifli gerçekten maliyeti inanılmaz düşük ve görünümü de çok sevimli. Eğer siz de yapma kararı aldıysanız şimdiden ıslak mendil kapaklarını biriktirmeye başlayın çünkü ben başladım 🙂 Seneye oğlumun doğum günü süsleri belli oldu.

Resimli magnet yapımı kadınların en ilgisini çeken hediye ve her doğum gününde illa ki magnet veren oluyor. Siz de resimli yapmayı düşünüyorsanız ıslak mendil kapağının ölçüsünü alarak fotoğrafçıya gidip oğlunuzun vesikalık gibi çekilmiş fotoğrafını verip istediğiniz adet bastırın ve kapağın içerisine yerleştirin.

Gelelim resimli magnet yapımına öncelikle gerekli malzemeler ıslak mendil kapakları,yapıştırıcı,mukavva, üzerini süslemek için boncuk olabilir ya da keçe olabilir . Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git