Halat ipten Paspas ve Kapı Süsü Yapımı

Halat ipten Paspas ve Kapı Süsü Yapımı
14 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.270 kez okundu.

Halat ipten Paspas ve Kapı Süsü Yapımı

Halat ip son zamanlarda çok moda oldu ve evin her yerinde görür olduk halat iptan yapılmış olan ürünleri Bu uygulamada sizlere halat ipten paspas ve kapı süsü nasıl yapılır resimli olarak anlatacağım. Öncelikle gerekli malzemeler halat ip, silikon tabancası, isterseniz boya ve süs malzemeleri ve karton .
Gelelin halat ipten paspas yapımına öncelikle kalın karton (ya da mukavva olabilir) ile istediğinzi şekli belirleyip kartonu da o şekilde kesiyorsunuz ve ardından en ortasından ipi yavaş yavaş yuvarlamaya başlıyorsunuz ve her yuvarlamada yapıştırın  dilerseniz resimlerde gördüğünüz son kattaki şekilleri de uygulayabilirsiniz ya da dümdüz yapabilirsiniz.
Tamamen işleminiz bitince paspasınızı renklendirmek istiyorsanız hemen boyanız ile boyama işlemine geçebilirsiniz ve boyama yapmayacaksanız direk süsleme işlemine geçebilirsiniz. Eğer bu konu hakkında sorularınız olursa bize yorum olarak yazabilirsiniz.
Diğer hobi ve uygulamalar için bizi takip etmeyi unutmayınız.
Kolay gelsin.

BUNA BAKTINIZ MI?  Evde Kapı Süsü Yapmak İçin Örnekler

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Duvara Çıta Uygulaması Resimli Anlatım başlıklı makalemizde çıta uygulaması, duvara çıta ve evde duvara çıta hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Halat ipten Paspas ve Kapı Süsü Yapımı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. halat ipten paspas yapımı ile ilgili aramalar
  halat paspas fiyatları
  halattan paspas modelleri
  halat paspas modelleri
  halattan kapı paspası
  yapay çiçeklerden paspas yapımı
  halat yapımı minecraft
  urgan ipinden sepet yapımı

 2. zor kız dedi ki:

  Paspasın sertliğini almak için ne yapmamız gerekiyor?

Sayfa başına git