Halat İpten Amerikan Servis Yapımı


Halat İpten Amerikan Servis Yapımı

Halat ipten amerikan servisler son zamanlarda çok moda oldu ve bu işlemin nasıl yapıldığını önceden çözmüş olan hamarat hanımlar da bu işten büyük getiriler kazanır oldu. Gelin kendi emeğinizle ve çok fazla ücret ödemeden kendi amerikan servislerinizi kendiniz yapın ve biz de size yardımcı olalım.
Öncelikle gerekli olan malzemeler karton, halat ip, silikon tabancası dilerseniz boya ve süs malzemeleri Gelelim halat ipten amerikan servis yapımına sofralarınızı renklendirecek olan bu ürünler çok basit şekilde yapılıyor, öncelikle kartonu yuvarlak şekilde çizip sora kesiyoruz ve kaç tane yapacaksanız aynı şekilde hepsi aynı boy olmalı ve daha sonrasında yavaş yavaş yapıştırarak en ortasından başlıyoruz halat ipleri yuvarlamaya ve kartonu tamamen dolduruyoruz. Daha sonra ise kuruması için bekliyoruz biraz.
Kuruduktan sonra ise renklendirmek istiyorsanız başlıyoruz boyama işlemine rich marka boya markasını tavsye ediyorum. Boyam aişlemi de bitince hazır çiçeklerle süsleyebilirsiniz bu çiçekler hobi marketlerinde satılıyor. Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi ziyaret edebilirsniz. Eğer sorunuz olursa biz eyorum olarak yazabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Etiketler:

Halat İpten Amerikan Servis Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ferhunde yekpare dedi ki:

    Çok güzel zekice, teşekkür ederim. Sitenizi takip etmeye başladım, her gün yeni şeyler paylaşılıyor

Sayfa başına git