Hakkımızda

Paspas.org Hakkında

Değerli site kullanıcılarımız sizlere Paspas.org Kullanım açılış amacı ve size sağlayacağı faydalı bilgilerden bahsetmeye çalışacağız.

paspas sitesi ne amacı güder.

Sitemizin amacını örnekle anlatmak gerekirse temizlik konusunda zorlandığınız bir sorun için bu sorunu daha önce yaşamış olan hanımların yaptıkları yöntemleri araştırıp sizlere sunuyoruz. Çocuklarımıza verilen performans ödevi gibi konularda ebeveynlere değişik fikirler vererek ödev konusunda yardımcı olmak ve değerli zaman geçirmelerini sağlamak. En çok yer verdiğimiz geri dönüşüm projeleri ile hanımların tasarruf yapmalarını sağlamakla kalmayıp eşyalarını yenilerken bir yandan  keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz bir yandan da boyama, örgü gibi motor alışkanlıklarını arttırmalarına yardımcı oluyoruz.

Site olarak amacımız yazdığımız konuların yeterince detaylı bilgi vermesi ve sitemizde gezinen kişilerin sıkılmaması. Bilgilerin güvenilir kaynaklar tamamen doğru olması sitemizin en temel amacıdır.

paspas.org 2017 yılının başlarında kurulmuş, özellikle hanımlara özel yazılar ile ilgilenmektedir. Belkide bir gün evde kullanmadığınız bir eşyanızı değerlendirmek için arayıştayken karşınıza çıkabiliriz. Belkide evinizi güzelleştirmek isterken herhangi bir boyama konusunda karşınıza çıkarız, bizi tekrar ziyaret edene kadar burada sizi bekliyor olacağız.

Bize dileklerinizi iletebilir, sizlerin adına araştırmak istediğiniz şeyleri mail aracılığı ile atabilirsiniz.
ayrıca sitemizin kategorilerinden birine reklam vermek isteyebilirsiniz.

iletişim bilgilerimiz:

 

bilgi@paspas.org

Sayfa başına git