Gazeteden Yapılmış Tepsi örnekleri

Gazeteden Yapılmış  Tepsi örnekleri
7 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 515 kez okundu.

Gazeteden artık yapılmayacak şey kalmadı önceden gazetemizi okur eskiyince de ya cam siler ya da mutfak gibi dolapların üzerine koyardık şimdi ise gazeteden vazolar,sepetler yapılır oldu. Gazeteden sepet denilince aklıma hemen sağlam olmayacağı düşüncesi gelirdi fakat gazeteden yapılmış olan eşyaları bizzat görünce çok da sağlam olduklarını fark ettim.

Siz de gazeteden tepsi yapmak istiyorsanız aşağıdaki  görseller size örnek olsun diye paylaşmak istedik. Aşağıdaki görsellerde bulunan sehpalar gazeteden üretilmiştir. Artık evdeki gazeteleri cam silmek gibi işlemler için harcamaya kıyamacağımıza eminim.

Eğer sizin de evde  yapmış olduğunuz bu tarz işlemler varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Gazeteden sepet yapımı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sepetlerin yapımı için öncelikle gazeteyi dörde katlayıp kesip daha sonra çubuk yardımıyla kıvırarak çok fazla çubuk şeklinde gazete yapıp örmeye başlıyoruz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Bantla Duvara Şekil Verme

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git