Gardolabı Folyo İle Kaplama İşlemi

Gardolabı Folyo İle Kaplama İşlemi
6 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 608 kez okundu.

Gardolabı Folyo İle Kaplama İşlemi

Folyo ile kaplama denilince bayanlara bu işlem çok zor gibi gelebilir fakat folyo ile kaplama işlemi çok basit bir işlem yeter ki öçzenle ve dikkatle yapın bu işlemi. Folyoların ücretleri boylarına göre değişebiliyor. Gardolabınızı folyo ile kaplamayı düşünüyorsanız boyutuna göre folyo ile kaplamak istiyorsanız özel folyo siparişi vermelisiniz. Aşağıda bulunan görseldeki folyo sipariş üzerine yapılmıştır. Çocuğunuzun odasına dolap almayı düşünüyorsanız bir kez daha düşünün derim mesela evden çıkarmayı düşündüğünüz eski dolabınız varsa üzerini çocuğunuza uygun bir folyo seçerek renklendirebilirsiniz.

Gardolabınızı folyo geldikten sonra sünger ve folyo yardımıyla çok basit şekilde yapabilirsiniz. Yanınıza süngerle ardınızdan gelip hiç hava ya da boşluk kalmamsını sağlamaya yardımcı birini alırsanız işlem daha kolay biter. Dikkatli bir şekilde yukarıdan başlayarak arkadaki kağıdı çıkarıp dolap kapaklarına yapıştırın işlem bu kadar basit. Eğer dolabınızın kalan kısımlarını boyamak isterseniz sitemizden boyama konularında yardım alabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Evde Petek Nasıl Temizlenir

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Gardolabı Folyo İle Kaplama İşlemi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. HÜLYANUR KAYA dedi ki:

    gerçekten bu kadarına pes ne kadar güzel düşünülmüş birfikir

Sayfa başına git