Gardıroptan  Tv Ünitesi Yapımı

Gardıroptan  Tv Ünitesi Yapımı
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 568 kez okundu.

Gardıroptan  Tv Ünitesi Yapımı

Tv ünitesi eski kocaman vitrinli hallerden şekil ve isim değiştirerek yeniden önümüze gelince her evde bir tane bulunuyor artık ve olmayan evlerde bir şekilde dolaptan,raftan vb şeylerden tv ünitesini kendi yapıyor. Hamarat bir arkadaşımız da odası küçük olduğu için tv ünitesi almasına izin vermeyen ailesine inat kendi gardıroptan  tv ünitesi yapmış. Tv ünitesini fotoğrafından da gördüğünüz gibi asla bu gardırop imiş  diyemeyiz.

Dolabını vidaları değiştirerek yan yatırmış ve kapakları değiştirmiş. Sonrasında beyaza boyayarak yenilenmesine neden olmuş. Dediğim gibi bir şeyi çok isteyip emek sarf edince elbette başaramayacağımız şey yok.  Eğer sizin de eski gardırobunuz varsa tv ünitesi,duvara raf ya da sehpa gibi eşyalara dönüştürmeniz mümkün.

BUNA BAKTINIZ MI?  Siyah Yemek Masasını Beyaza Boyama

Eskiden kafamıza koyacak yastık bulamazken şimdi her çöpte yastıklar ( yepyeni sadece pis yani yıkamak zor geldiğinden atılmış ) halılar,sehpalar görüyorum bari kullanmıyorsunuz birine verin de sebeplensin. Yardımlaşma artık ülkemiz de azalıyor ve herkes ben ne yapayım kendi düşünsün şeklinde hareket ediyor.

Gardırop yapılışı yukarıda belirttiğim gibi önce yan yatırıp vida yerlerini değiştirin ve ardından istediğiniz renge boyayın ve kurumasını bekleyin. İşlem bittikten sonra televizyonu üniteye yerleştirebilirsiniz.

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Gardıroptan  Tv Ünitesi Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ceyda sevgisiz dedi ki:

    Gardoraptan Tv ünitesi yapmak gerçekten çılgınca ve güzel bir iş.. Tebrik ederim.

Sayfa başına git