Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ?

Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ?
6 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 1.027 kez okundu.

Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ?

Eskiyen ve kıyamadığınız koltuk takımlarını kaplatmak şimdi ki takımlarla neredeyse eş değer fiyata gelince kararsız kalabiliyoruz fakat ; eski koltuk takımlarının havası her zaman bir başka oluyor. Aşağıdaki görsellerde bulunan koltuk takımlarından şimdi bulabilsem alırım 🙂

Koltuk takımı kaplama işi için eğer takım minderi ayrı ise daha kolay oluyor. Önce kumaşı koltuklardan sökün ve zımba makinenizi elinize alıp besmele ile işe başlayın derim. Eğer yapıştırma ile yapmayı düşünüyorsanız hem yapışkanın başka yerleri bulaşması hem de kullanış açısından tavsiye etmiyorum. Eğer ki dikiş makineniz var ve dikiş biliyorsanız ne mutlu size. Kumaşınızı aldıktan sonra koltuklarınızı küçük zımba telleri ile zımbalayın. Erişemediğiniz yerler için yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Fayansları Kahverengiye Boyama

Kaplanan yerlerin kıvrım kısımları altta kaldığı için işleminiz kötü gözükmez. Aşağıda bulunan görsellerdeki koltuklar döşemeci tarafından değil ev sahipleri tarafından kaplanmıştır.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. HÜLYANUR KAYA dedi ki:

    Hamarat bayanlar elllerine sağlık süper bir değişim olmuş

Sayfa başına git