Evde Kirpik Yastık Yapımı


Evde Kirpik Yastık Yapımı

Kirpik yastıklar evin hangi alanında olursa olsun çok şık ve sevimli görünüyor. Dışarıdan alınan kirpik yastıklar deforme olabiliyor ve hangi tür ürün kullandı anti alerjik mi gibi kafanızda sorular kalmasın diye kendi yastığınız kendiniz yapabilirsiniz. Kirpik yastık ya da kirpik minder yapımı çok basit bir uygulamadır. Kirpik yastık yapan kişiler hazır pullu yani payetli kumaş alıp kesip yapıştırma işlemi yaparken ben kendi minderimin pullarını teker teker diktim ve çok daha sağlam oldu makinede bile yıkayabiliyorum.

Kirpik minder yapımı için gerekli malzemeler bir adet minder eğer kendiniz işleyecekseniz pul, hazır daha kolay diyorsanız payet kumaş almalısınız. Minderinizi koyacağınız odaya göre rengini seçerseniz daha hoş görünür. Videolardan destek alabileceğiniz gibi aşağıdaki resimlerden kopya çekerek de yapabilirsiniz ben videoya gerek duymadan yapmıştım.  Öncelikle gözleri yarın ay şeklinde kesip yapıştırın sonrasında ise kirpikler için deri kumaşı kesin ve alt kısmını bol bol makas atarsanız daha hoş duru kirpikler.

Artık büyük marketlerde bile satılan minderler her eve lazım bence 🙂 Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz. Sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Kolay gelsin

evde yaptığınız kirpik yastık satın aldıklarınızdan daha değerlidir çünkü onu siz yapıyorsunuz. Ayrıca satılan ürünler belli standartlara göre yapıldığından herkes de aynı model ile karşılaşılabilir. Oysa sizin yaptığınız kirpik yastıklar hem özgün olacak hemde maliyet açısından çok daha uygun olacak.. Böylelikle evinizde kullanmadığınız bir takım kumaşları değerlendirip harika geri dönüşümler elde edeceksiniz.

Tüm bayanları en az süslü yastık yapımına davet ediyoruz.

çok basit kirpik yastık yapımı ile alakalı güzel bir video da aşağıda bulunmaktadır, dileyen kullanıcılarımız videoyu izleyerek kirpik yastık yapımı hakkında bilgi alabilriler.

Etiketler:

Evde Kirpik Yastık Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hatun Kız dedi ki:

    evde kirpik yastık yapmak için ortalama olarak 10Tl ve birazcık emek gerekiyor, halbu ki aynı yastığı satın almaya kalkarsak bize en az 25-30Tl gibi bir rakama maal oluyor demek ki, Kendimiz yapmalıyız 🙂

Sayfa başına git