Evde Kapı Süsü Yapmak İçin Örnekler


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Kapı süsü olunca kapıda daha bir hoşumuza gider örneğin ; hiç tanımadığımız bir kapıda süs görünce ilgimizi çeker bakarız ve evine önem veren biri olduğunu düşünürüz . İlla ki üzerinde yazı olmasına gerek yok sadece figürler olabilir desenler olabilir süslemesi size kalmış.

Hamarat ev hanımları almak yerine yapmayı tercih ettikleri için hem daha güzel sonuçlar ortaya çıkarmış hem de maddi yönden para harcamamışlar. Sizlere de örnek olması için görsellerini paylaşmak istedim. Tığ örgü ile örülmüş kapı süsü var. Keçeden yapılmış kapı süsü var. Halat ipten yapılmış kapı süsü var.

Çocuk odasının kapısı için hazırlanan kapı süsleri genellikle keçeden yapılıyor ve yapılışları çok da zor değil herkes yapabilir. Halat ipten yapılanlar için mukavva ve halat ip yeterli oluyor.

Ev hanımlarının çoğu balon ve ip yardımıyla kapı süsü yapmayı tercih ediyor nedeni ise görünüş olarak kolay olması ve çok masrafsız olması.Yapımı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hatta biraz bahsedeyim öncelikle balonları minik fazla hava vermeden şişirip sonra beyaz tutkal ile ip sarıyoruz daha sonra balonları patlatıp içinden alıyoruz ve yuvarlak şekli verip hepsini birbirine bağlıyoruz.

 

Etiketler:

Evde Kapı Süsü Yapmak İçin Örnekler Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. tuncayfidaner dedi ki:

    Evde misafirlere bir bardak çay vermeye üşenen kızın hostes olmak için çalmadığı kapı yok! Sebep?
    2 kişiye çay verm…

  2. tuncayfidaner dedi ki:

    Evde misafirlere bir bardak çay vermeye üşenen kızın hostes olmak için çalmadığı kapı yok! Sebep?
    2 kişiye çay verm…

Sayfa başına git