Evde Kapı Süsü Yapmak İçin Örnekler

Evde Kapı Süsü Yapmak İçin Örnekler
17 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 330 kez okundu.

Kapı süsü olunca kapıda daha bir hoşumuza gider örneğin ; hiç tanımadığımız bir kapıda süs görünce ilgimizi çeker bakarız ve evine önem veren biri olduğunu düşünürüz . İlla ki üzerinde yazı olmasına gerek yok sadece figürler olabilir desenler olabilir süslemesi size kalmış.

Hamarat ev hanımları almak yerine yapmayı tercih ettikleri için hem daha güzel sonuçlar ortaya çıkarmış hem de maddi yönden para harcamamışlar. Sizlere de örnek olması için görsellerini paylaşmak istedim. Tığ örgü ile örülmüş kapı süsü var. Keçeden yapılmış kapı süsü var. Halat ipten yapılmış kapı süsü var.

Çocuk odasının kapısı için hazırlanan kapı süsleri genellikle keçeden yapılıyor ve yapılışları çok da zor değil herkes yapabilir. Halat ipten yapılanlar için mukavva ve halat ip yeterli oluyor.

Ev hanımlarının çoğu balon ve ip yardımıyla kapı süsü yapmayı tercih ediyor nedeni ise görünüş olarak kolay olması ve çok masrafsız olması.Yapımı için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hatta biraz bahsedeyim öncelikle balonları minik fazla hava vermeden şişirip sonra beyaz tutkal ile ip sarıyoruz daha sonra balonları patlatıp içinden alıyoruz ve yuvarlak şekli verip hepsini birbirine bağlıyoruz.

Bu da ilginizi çekebilir  balkon fayans boyama

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çaydanlık Boyama ve Dekupaj başlıklı makalemizde boyanan çaydanlık boyası çıkar mı, boyanan çaydanlık örnek ve çaydanlık boyama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git