Evde Emzik Ve Biberon Süsleme


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evde Emzik Ve Biberon Süsleme

Süslü emzik ve biberon setleri çok sevimli göründüğü için anne adayları bu setlerden sipariş veriyor fakat uygun fiyata yapan kimseyi görmedim. Malzemelerin pahalı olduğunu bahane edip bir sürü isteyen bu seti üretenler aslında bilmediği bir şey var ki ürünlerin fiyatları internette bir tık yanımızda duruyor. Emzik ve biberon seti süsleme maliyetli ve zor olmayan bir iş.

Eğer boş zamanınız varsa değerlendirmek için  çok güzel bir uygulama. Hamile olan sevdiğiniz bir yakınınız varsa ona bir süpriz yapın hem de en çok kullanacağı biberon ve emzik ile sizi daha da hatırlamış olsun. Malzemeler taş boncuk paket halinde satılıyor ve 12 tl olması gerekli bir paketi bir emziğe yetiyor ve bunun için yapıştırıcı da gerekiyor. Set yapacaksanız maliyeti 40 tl falan tutuyor ve bir kaç saatinizi alıyor kurumasıyla birlikte.

Termos kullanacaksanız başlığını da süsleyebilirsiniz.

Gelelim emzik süsleme işine öncelikle emziği alıyoruz ve yapıştırıcı sürüp taş boncukları sürüp kurumasını bekliyoruz ve işlem bitiyor işte bu kadar basit.  Aşağıda bulunan örneklere de göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git