Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Fikirleri
9 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 314 kez okundu.

Ek iş herkesin kurtarıcısıdır, her ay aldığınız maaştan daha tatlı gelir ek iş den gelen gelir. Masraflarımız bazen bizleri aşabilir. Örneğin ; kiraya çıkabiliriz,bebek bekliyor olabiliriz,hastane masrafı olabilir (Rabbim sağlık sıhhat versin )… Bu liste uzar gider ek olarak bir ihtiyaç olmadan evde boş zaman doldurmak için de para gelirse fena olmaz tabi. Evde ek iş fikirleri hakkında yaklaşık olarak bir haftadır düşünüyorum. Araştırmalarımdan sonra sizlere de faydalı olabilmek adına yazmak istedim.

Ev Hanımlarına Ek iş Fırsatı

Devletin kredi desteği ile ev hanımlarına bir ışık doğdu bence . Dilerseniz evden para kazanabilirsiniz. Mutfak işlerine meraklıysanız kek, poğaça, börek gibi evinizde hazırladığınız mamaları çalışan hanımlara satabilirsiniz. Bunun için bir site ya da instagram hesabı ki instagram üzerinden büyük ticaretler yapıldığını belirtmek isterim. Hesabınızı açın yaptıklarınızı açıklamasıyla atıp bol bol et,ket koyduktan sonra çekilişler ile hesabı renklendirdikten sonra zamanla büyüyerek adım adım ilerleyebilirsiniz. İnstagram hesabınıız dilerseniz hazır olarak büyütülmüş şekilde de alabilirsiniz (güvenilir kişilerden almayı unutmayın hesaplar sahte olmasın)  El emeği ürünleri ya da uygun bulduğunuz bir firma ile anlaştığınız yerden aldığınız ürünleri bu şekilde pazarlayabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Yıkanmış Flash Bellek Çalışır Mı ?

Evde Ek iş FİKİRLERİ

Ben sitelerime konu yazarak reklam üzerinden para kazanmaya çalışıyorum bunu da hanımlara fikir olsun diye yazdım. Kazanç olarak büyük değil ama en azından boş kalmıyorum ve bir şeyler üretiyorum. Paketleme ,nikah şekeri yapmak gibi işler için çevrenizde bu tarz mağazalar olmalı ve onlarla anlaşmalısınız (nette genelde bu tarz işler olmuyor). Çevrenizde bulunan firmalara örneğin pastane ise evde börek açıp götürebilirsiniz. Yün satıyor ise yelek patik örerek satabilirsiniz.

Dikiş nakış beceriniz var ise çeyiz vs gruplara katılıp yaptığınız işleri satabilirsiniz. Bayramlarda evlere baklava yapıp hanımlara siparişle satabilirsiniz. Hanımların çoğu çalıştığı için artık bayramlarda ev baklavası da yiyemiyoruz 🙂

BUNA BAKTINIZ MI?  İç Kapı Boyası Nasıl Yapılır ?

Evde ek iş ilanları

Makale yazarlığı yapmam dışında el emeği bir iş ile uğraşmak istedim fakat ; nette buna uygun bir iş bulamadım bulmak da mümkün değil bence ya kendim yapıp satmalıyım ya da firmaları gezerek ya da arayarak sormalıyım. Fırsat ayağa gelmiyor , ayağına gitmek lazım.

Bir anne olarak evladınızın sağlıkla sıhhatle büyümesi bir yandan sevindirirken bir yandan korkutabiliyor okul masraflarını düşünmek lazım. Herkese hayırlı işler olsun umarım herkes dilediği işi bulur.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çatlayan Mutfak Tezgahına Ne Yapılmalı başlıklı makalemizde çatlayan mermer tezgahı ve çatlayan mutfak tezgahı hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git