Ev Dekorasyon fikirleri


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evimiz büyük ya da küçük olsun hiç fark etmez her evin kendine göre kullanım alanı ve kişi sayısı olduğu için dekorasyonu da bu özelliklere göre yapmaya çalışırız. Örneğin ; çocuklu ev için dekorasyon fikirleri duvarlara yapılan raflarla tamamlanabilir ( çocuk için daha fazla oyun alanı açmak için ) Ev dekorasyon fikirleri olarak sevdiğiniz renk ve şekil gibi seçenekleri evde yaşayacak kişilerin de fikirlerini alarak gerçekleştirmek çok da zor değil.

Ev dekorasyon Fikirleri Oturma Odası

Oturma odası sadece kendimiz kullandığımız bir alan olmadığı için ev halkının da fikirlerini alarak dekore etmemiz gereken ortak alandır. Küçük bir oturma odası için eğer evde yemek masasını koyacak başka bir alan da yoksa tv yi duvara monte edip alt kısmına ya da pencere tarafına yerleştirerek oturma odanızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Kocaman tv ünitesi yerine duvara monte edilen ya da alt kısmında küçük ve kullanışlı çekmeceler bulunan  üniteler  her zaman daha hoş durur. Evinizde okuyan biri varsa kitaplıklı üniteler ya da duvara üçlü raf alarak monte edip hem oturma alanından tasarruf ederken hem de okuyan kişinin ihtiyacını görebilirsiniz. Mobilyaların renk seçimi de duygusal açıdan iç açıcı olarak tercih edilirse oda daha büyük durabilir. Ayna bulunduğu alanı büyük gösterdiği için moda olan duvara boydan boya takılan aynalar ile oturma odanızı çok şık hale getirebilirsiniz. Simitçi sehpaları zigon sehpalardan hem daha kullanışlı hem de daha şirin oldukları için ham alıp boyamanızı tavsiye edebilirim.

Ev Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap

Ev Dekorasyon fikirleri olarak evinizi kendinizin üretip yaparak ya da dönüştürerek elde edilen nesnelerle döşenmesi size daha çok mutluluk vereceği için ve de   fiyat olarak uygun olduğu için tercih edebilirsiniz. Ahşap ürünleri ham olarak alıp boyamak benim ilk tercihim hem boyalı ürünler daha pahalı oluyor hem de aldığım ürünü dilediğim gibi süsleyebiliyorum.

Almak istediğiniz ürünü istediğimiz renklerde bulmak her zaman mümkün olmuyor bu yüzden kendiniz boyayabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Fikirleri Banyo

Banyo kullanım açısından önemli bir alan. Dekorasyon olarak da en zorlanılan alan ve nedeni de banyoların küçük olması ve nemli bir alan olmasından kaynaklanıyor. Ferforjeler ile banyoları süslemeyi seven bayan arkadaşlar eğer alan büyük ise katlı ürünler alıp koyabilir iken alan küçük ise duvara monte edebilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git