Eskimiş Ayakkabıları Yenileme Fikirleri


Eskimiş Ayakkabıları Yenileme Fikirleri

Atmıyoruz bakım yapıp süsleyip püsleyip yeniden kullanıyoruz fikirleri son hızla yayılırken sürekli ev eşyası üzerinde durur mu bayanlarımız , tabii ki hayır kişisel eşyalarımızı da yeni hale getiremesek de daha fazla kullanabilmek için müthiş fikirler sunmaya devam ediyor.  Bu sayfada ayakkabı konusunu ele almak istedik çünkü bir bayanda en çok olan genelde ayakkabı olduğu için

CD Parçaları ile Ayakkabıya farklı bir desen vermek;
evet yanlış duymadınız, bu çok özel ve çok fazla kişinin bilmediği ayakkabı yenileme fikri ile hem dikkatleri üzerinize çekeceksiniz hem de eskimiş olan ayakkabınızı ve kenarda işe yaramaya CD’i Değerlendirmiş olacaksınız, Malzemeler ise 1 Adet cd, makas yapıştırıcı ve gözden çıkardığınız bir adet ayakkabı o kadar. CD ile süslenmiş ayakkabı modeli aşağıda resimde size bir örnek teşkil edebilir.

Ayakkabı renklerini değiştirme;

Ayakkabınızın rengini değiştirme kararını verdiyseniz su bazlı boya desteği ile dilediğiniz renge boyayabilirsiniz ki bu senenin favori renkleri gümüş ya da gold rengini  tavsiye ederim.
Pullar ile ayakkabı Yenileme;

Pullar ile ayakkabı süsleme için dikişiniz iyi ise dikerek yaparsanız daha sağlam olabilir eğer yapıştırarak yapmak istiyorsanız dikkatli şekilde yapmalısınız ki yapışkan bulaşmasın. Ayrıca Pullar çok kalay bulunan ve renk seçeneği çok fazla olduğundan vereceğiniz moddeleme çok daha iyi olacaktır.


Kurdele ile ayakkabı Süsleme;

Kurdele ile ayakkabı süsleme için fyonk gibi şekiller ile kız çocuğu ayakkabılarını daha cici hale getirebilirsiniz. özellikle genç kızlarımıza ve kendini genç hissedenler için harika bir akım olabilecek ayakkabı süsleme ve geri dönüşüme kazanma şekli ile bir çok yeni ayakkabı modeli çıkartabilirsiniz. Ayrıca sürekli giydiğiniz ayakkabıları da üzerinizdeki kıyafetlere göre kurdele rengini ayarlayarak değişik hale getirebilirsiniz.

Boncuklar ile Ayakkabı süsleme;

Öncelikle boncuk ile süsleyeceğiniz ayakkabıyı temizleyip sonrasında kendi seçiminize göre dilerseniz evde var olan dilerseniz dışarıdan alarak boncuk seçimini yapabilirsiniz. Yapışkan olarak seçiminizi iyi yapmalısınız.

Daha birçok farklı yöntem ile ayakkabılarınızı süsleyebilir, yenileyebilirsiniz bunlar sizin hayal gücünüz ile sınırsız hale gelebilir. Böylelikle kullanmadığınız ayakkabılarınızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bu tarz süsleme ve yenileme işlemleri ile harika hobiler elde edebilirsiniz. tabi ekonominize kattığınız eğlenceli bir meblağ olacak.

Etiketler:

Eskimiş Ayakkabıları Yenileme Fikirleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Boncuklu olan gerçekten çok hoş gözüküyor vel hasıl biz bu şekilde güzel yapabilecekmiyiz. Ayrıca ayakkabıları işledikten sonra ne kadar giyebiliriz ki nihayetinde üzerindeki boncuklar ve cd parçaları rahatlıkla düşebilir.

  o yüzden sadece özel günlerde giymek gerekiyor sanırım

  1. paspas dedi ki:

   ayakkabı kaplama malzemeleri
   oje ile ayakkabı yenileme
   eski spor ayakkabıları yenileme
   eski topuklu ayakkabıları yenileme
   eski ayakkabıları süsleme
   ayakkabı süsleme yapımı
   ayakkabı yenileme malzemeleri
   ayakkabı kaplama nasıl yapılır

 2. Aysel dedi ki:

  CD fikri çok güzel ve ilgi çekici olmuş deneyeceğim 😍

Sayfa başına git