Eski Sehpayı Deri İle Kaplama İşlemi


Eski Sehpayı Deri İle Kaplama İşlemi

Evde bulunan eski sehpa ya da çocuğunuzun çalışma masası gibi eşyalar varsa eğer deri ile kaplayıp yenileyebilir böylece kullanım açısından eşyadan daha fazla yararlanabilirsiniz.

Eski deri sehpa yenileme işlemi için gerekli malzemeler ise ; eski sehpa , deri ve zımba. Sehpanızın üzeri deri ya da kumaş değilse direk işleme geçebilirsiniz. Sehpanızı böylelikle atılmaktan kurtarıp geri dönüşüm yapmış olursunuz.

Sehpaya deri nasıl kaplanır diye soran çok arkadaşım var bende bu sayfada açıklamak istedim. Zımba makinesi neredeyse her evde bulunur ve evinizde yok ise kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Zımba makinesi ile deriyi önceden ölçüyü alıp biraz da fazlalık payı bırakarak kesin ve zımbalayın.

Sehpa kaplama kağıtları ile de sehpa yenileme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapışkan folyo kağıtları tahtakale tarzı yerlerde çeşit çeşit bulunuyor. Sehpanın ölçüsünü alarak yavaş yavaş sünger ile bastırarak sehpa üzerine yapıştırabilirsiniz

Deri sehpa nasıl boyanır diye soran arkadaşlarıma da aklıma gelmişken yazmak istiyorum , evet boyanır fakat boya zamanla atabiliyor bu yüzden kaplamayı tercih edin.

Eğer soru ya da görüşleriniz olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz.

Etiketler:

Eski Sehpayı Deri İle Kaplama İşlemi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Eski Sehpayı Deri İle Kaplama yaparken silikon kullanmak mı daha iyi yoksa zımba teli ile üzerine yapıştırsak mı daha iyi… sonuçta silikonu yaptığımız uyğulama başarısız olursa temizlemesi daha kolay fakat zımba teli ile giydirmeye çalışır isek zedelendiği için çok zor…

    biraz daha profosyönel bir yardım almış olsak daha mı iyi dersiniz?

  2. Eski Sehpayı Deri İle Kaplama ile ilgili aramalar; deri sehpa yenileme. deri sehpa kaplama. sehpa kaplama kağıtları. sehpaya deri nasıl kaplanır. deri sehpa kaplama kağıtları. deri kaplama sehpa nasıl yapılır. deri sehpa nasıl boyanır. eski deri sehpa yenileme. Eski deri sehpa yenileme ile ilgili aramalar. deri sehpa kaplama. deri sehpa nasıl boyanır. eski sehpaları değerlendirme, eski sehpa modern sehpa olabilir. orta sehpa yenileme. sehpa yenileme siteleri. sehpa yenileme çalışması. sehpa hangi boya ile boyanır

Sayfa başına git