Eski Kotlardan Yapabileceğimiz Ürünler


Eski Kotlardan Yapabileceğimiz Ürünler

Her evde eskimiş pantolon vardır eskimesi gerekmiyor kilo almış ya da vermiş iseniz o pantolon kenarda kalmaya mahkumdur. Eski kot pantolonlardan bir çok şey yapabilirsiniz. Örneğin mutfak önlüğü, yelek,çanta gibi daha bir çok ley yapabilirsiniz.

Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnekler alabilirsiniz. Yapım aşamaları için bize yorum olarak soru sorabilirsiniz. Dilerseniz eğer kot ürününüz bir ceket ya da yelek ise yakasına boncuk takıp işlemelerle süsleyip tekrar kullanabilirsiniz. Kot pantolondan kırk yama çalışması yapıp yatak örtüsü yapan hamarat hanımlar gördüm.

Masa örtüsü isterseniz yine kırk yama çalışması ile masa örtüsü olabilir. Özellikle mutfak önlüğü benim favorim hem şık duruyor hem de kolay kolay kirlenmiyor.  Dilerseniz kızınız ya da oğlunuza da mutfak önlüğü dikip anne çocuk kombini yapabilirsiniz.

Eğer sizin de fikirleriniz varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz. Diğer hobi ve uygulamalarımız için sitemizi takip edebilirsiniz. Evde dikiş makineniz yoksa terziye götürüp fiyatta anlaşıp yaptırabilirsiniz. Kot illa mavi olması şart değil renkli pantolonlarınızdan da harikalar çıkabilir ortaya.

Sizlere kolay gelsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git