Eski Bebek Çocuk Elbiselerini Değerlendirme

Eski Bebek Çocuk Elbiselerini Değerlendirme
16 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 447 kez okundu.

Bebeğimizi hissettiğimiz an itibari ile alışverişlerimiz de başlar. Alışverişi bazen fazla kaçırır dolaplara sığdıramaz oluruz. Zamanla bazı kıyafetleri giymeden kaldırır bu duruma da çok üzülürüz. Bebeğimiz büyüdükçe bu kıyafetler artar yardıma muhtaç kişilere veririz ya da giymediklerini hediye ederiz vs. Bebeğimizin ya da çocuğumuzun çok sevdiği bazı kıyafetler vardır sürekli giymek isterler fakat artık küçülmüştür e biz de ne yaparız dönüşüm ile yenileriz.

Eski kıyafetleri yeniye dönüştürme

Eski kıyafetleri yeniye dönüştürmek için illa dikiş bilmek gerekmez. Dikiş makineniz olmadan da yenilikler yapabilirsiniz. Büyük kızınızın elbisesini küçük kızınıza giydirmek için ufak dokunuşlar yapmanız yeterlidir. Minikleri, sevindirmek kolaydır.

eski kıyafetlerden yeni tasarımlar

Tasarım deyince çok büyük bir olay olarak düşünmenize gerek yok aşağıda bulunan yelek mesela önceden düz ve erkek için üretilmiş olan bu eşya şimdi kız için kullanılıyor ve çok da güzel düşünülmüş. Bir kaç pul ve yapıştırıcı yeterli olmuş tasarıma. Siz de iğne ile dantel ile, kurdele ile.

BUNA BAKTINIZ MI?  Gelin Ayakkabısı Yapımı

Eski ayakkabıları yenilemek çok güzel oluyor ve bunun için ayrı bir sayfa açtım eğer siz de bu işleme bakmak isterseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

eski kıyafetlerden yeni fikirler

Eski çıtçıtlı badilerin çıtçıt kısımlarını kesip bebek atletlerine diktiklerini duymuştum daha önce. Örme hırkadan etek yapmak ya da örgü eşyaları söküp  tekrar örerek başka bir şey üretmek çok güzel olmalı.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çatlayan Mutfak Tezgahına Ne Yapılmalı başlıklı makalemizde çatlayan mermer tezgahı ve çatlayan mutfak tezgahı hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git