En Kolay Paspas Örnekleri ve Anlatımları


En Kolay Paspas Örnekleri ve Anlatımları

Ninelerimizden yadigar kalan paspaslar artık modern hayatta bir sunum şıklığı hatta zevkli düşüncelerle birleşince kıskanılır hale gelen ev alanları oluşumuna yardımcı hale geldiler. El örgüsü paspas yapımı her kadının yapabileceği bir şey aslında sadece sabır ve emek gerekiyor. Eğer el becerilerime güvenmiyorum diyorsanız aşağıda bulunan örnekleri deneyince siz de şaşıracaksınız.

Paspas yapımı halat ip ile yapılınca harika bir şıklık arz ediyor. Hatta paspas, kapı süsü ve kapı tokmağı süsü olarak üç parçadan oluşuyor. İş hayatında yoğun zamanlar yaşıyorsanız biri ile anlaşıp ya da bir sevdiğinize yaptırabilirsiniz.

Eğer halat ip dışında penye ipten paspas yapımı, halat ipten paspas yapımı, karikatürlü paspas yapımı gibi çeşitleri de deneyebilirsiniz.

Halat ipten paspas yapımı için gerekli malzemeler hobi malzemeleri satan mağaza ve internet sitelerinde bulunmaktadır. Halat ip dışında silikon tabancası ve süslemek için çiçek gerekiyor. Tüm malzemeler hobi malzemeleri satan mağazalarda var. Öncelikle mukavva kartonunu istediğiniz paspas büyüklüğünde ve şeklinde kesiniz ve daha sonra mukavvanın üzerini silikon tabancası ile yapıştırıcıyı sürüyoruz ve ardından halat ipini en ortadan başlayarak dolayarak yaptırmaya başlayın. Son olarak da çiçeği yapıştırınız.  Sorularınız için yorum yapınız.

Kolay gelsin

Etiketler:

En Kolay Paspas Örnekleri ve Anlatımları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. paspas dedi ki:

  paspas modelleri ve yapılışları
  örgü paspas modelleri ve yapılışı
  tığ işi paspas modelleri
  sakallı ipten paspas yapımı
  sakallı ipten tığla paspas yapımı
  paspas yapımı anlatımlı
  paspas yapımı örnekleri
  sakallı ipten yuvarlak paspas nasıl örülür video

Sayfa başına git