En kolay Duşakabin temizleme Yöntemi


ev hanımlarının baş belasıdır duş kabini temizleme bazen gözden kaçmış temizlenmemiş duş kabini evinize gelecek ani bir misafire sizi rezil ettiğini düşünebilirsiniz. keşfettiğimiz En kolay Duşakabin temizleme Yöntemini sizlere yazımızda sunuyoruz. Böylelikle duş atıkları ve sabun kalıntılarına son diyoruz.

Duşakabin de oluşan kurumuş sabun artıkları, şampuanın sıcak su ve buhar ile fayans araları duş kabini camı ve duş teknesinde oluşturdukları izleri kolayca temizlemeniz için doğal maddeler ile yapılmış, onlarca lira vereceğiniz temizlik maddelerinden daha etkili organik temizleme ürününü sunuyoruz. ürünü her bayan evinde kendisi rahatlıkla yapabilir.

Doğal Duşakabin temizlik ürünü Yapılış malzemeleri:

• 1/2 limon
• organik boraks ( Organik temizlik maddesi yapan her yerde var)

1 süngerin üzerine 1 tutam boraks ve yarım limonu sıkıyoruz, duş kabini ve fayans aralarını bir güzel ovuyoruz, ovma işleminin ardından, ılık su ile güzelce durulama yapıyoruz. Harika bir yöntem kesinlikle tavsiye ederiz, boraks kg fiyatı 10-12 tl arasında değişiyor, Onlarca lira vererek almış olduğunuz deterjanlardan basit bir deterjanla almış olduğunuz verimi alamıyorsunuz.

Not: Duş kabini için doğal olarak önerdiğimiz bu yöntemi, aynı zamanda farklı bölgelere de kullanabilirsiniz, fakat mermer ve granit gibi zeminlerde kullanmayın iz bırakıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git