en iyi elektrik süpürgesi 2018


Elektrik süpürgesi evin olmazsa olmaz olan demirbaş malzemelerden biridir bu yüzden de çekiş gücü iyi olmalı, çok fazla ses çıkartmamalı, temizliği kolay omalı gibi özelliklere dikkat ederiz. Peki en iyi elektrik süpürgesi sizce hangisi ? Teknoloji geliştikçe elektrikli ev aleti olan süpürgeler de sürekli yenileniyor , örneğin ; sessizi çıkıyor , torbasız olanı, dikey, şarjlı derken bir çok alternatif sunuyorlar önümüze. Süpürge benim için çok önemli ( her gün kullanıyorum ve yenilikleri takip ediyorum ) içerisine su koyulup süpürülen süpürgeleri tavsiye etmiyorum, ger.çekten toz kaldırmıyor ama işlem bittikten sonra içini temizlemek zaman alabiliyor. Eğer siz benim gibi her gün süpürme yapmıyorsanız tercih edebilirsiniz.

En iyi Toz Torbalı Süpürge

Toz torbalı süpürge her zaman ilk tercihim oluyor nedeni temizlik açısından kolay olması. Torba dolunca çöpe atıp yenisini takıyorum. Sulu olan için her defasında temizlemek yıkamak gerekiyor. Torbasız olanlarda da aynı şekilde sürekli içini boşlatmanız lazım bu yüzden toz torbalı süpürge kullanıyorum. Marka olarak fakir tercihimdir. Çekim hacmi yüksek oluyor. Eğer bir kere olsun tam olsun ya da çeyizime alıyorum diyorsanız bu yıl en iyi süpürge Fakir Veyron Turbo XL Premium Elektrikli Süpürge  evet yazdığım gibi toz torbasız ama çekiş gücü 750 w ve halıları yerden kaldırıyor 🙂 . Günlük toz almanız için de aparatları var , günlük işler bu makine ile inanılmaz kolay oluyor.

Her markanın üst sürümü son teknoloji ürünü elbet çıkıyor. Karşılaştıma yapmak isterseniz philips marka 1750 tl değerinde olan toz torbasız süpürge bence fakir den daha iyi değil üstelik yukarıda yazmış olduğum ürün 650 tl ve 1750 tl değerinde olan süpürgeden çekiş gücü 100 watt daha yüksek.

İlla benim gibi toz torbalı istiyorsanız Fakir Hygien Max Elektirikli Süpürge tavsiye ederim çekişi gücü 1600 watt ! ve ücreti de 750 tl sulu olarak da toz torbalı olarak da kullanabilirsiniz.

En İyi Dik Süpürge

Dik süpürgeler küçük oldukları için yer kaplamıyorlar bu yüzden evi küçük olanlar bu tip süpürgeleri tercih edebilir. Tek kötü yanı hortumu olmadıkları için her yere ulaşmak biraz zor olabiliyor. Dik süpürgelerin fiyat olarak en uygun fiyatlı olmaları da satışlarının yüksek olmasını destekliyor. Siz de kullandığınız elektirikli süpürgeden memnunsanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git