en etkili parke temizleme

en etkili parke temizleme
6 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 391 kez okundu.

Yenilenen inşaat sektörü ile artık neredeyse her evi parke ile üretiyorlar, sizlere bu yazımızda en etkili parke temizleme yöntemlerinden bahsetmeye çalışacağız.

herkes ahşap zeminlerin hassas olduğunu ve özel temizlik malzemelerine ihtiyaç duyulduğunu düşünür. Ancak doğru değildir. Çoğu parke zemin poliüreten ile kaplanmıştır ve birkaç kolay yöntemi uygularsanız parkenin kolay temizlenmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlamış olursunuz.

Malzemeler:

beyaz sirke
karbonat
mikrofiber bez

ılık bir suya sirke ve karbonatı koyup iyice karıştırdıktan sonra zemine bezi suyun içinde yıkayıp, iyice sıkarak silmeliyiz. Daha sonra sildiğimiz alanı kuru bir bez ile silmeliyiz ki parke nemli kalmasın. Zeminde ağır lekeler var ise kullandığımız bezin üzerine 1 parça karbonat dökerek lekeli bölge üzerinde gezdirerek silin. Zemine zarar vermeden bu yöntem ile lekeyi temizleyebilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Çocuk Odasına Avize Yapımı

Verdiğimiz bu parke temizleme yöntemi ile temizlik ürünlerine onlarca lira ödeme yaparak alamadığınız temizlik kalitesine ulaşabileceğiniz den hiç şüpheniz olmasın.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Orkide Saksısını Değiştirme başlıklı makalemizde orkide bakımı ve orkide saksısı değişimi hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git