Duvardaki buğu ve Rutubet izlerini Temizleme


Duvardaki buğu ve Rutubet izlerini Temizleme

Banyoların havalandırılması çok iyi olmadığı zamanlarda özellikle tavan ve fayans aralarında siyahlaşma oluşmaktadır, bu siyahlaşma dikkat edildiği zaman titiz hanımlarımızın kamusu haline gelmektedir. Bu bölgenin aşırı temizlenmesi sonucu boya zarar görmesi kaçınılmaz olduğu gibi hiç bir zaman ilk gün ki gibi olmayacaktır.

Banyo duvarındaki karartılar için Çözümler

  1. Kesin çözüm olmamak ile birlikte ilk kullanıldığı zamanlar gözünüze harika bir görüntü olacaktır.. Stronpiyer denilen genellikle alçı ve bu tarz ürünlerin satıldığı nalburlar da satılan duvar ve tavan süslerini tavanın tamamına uygulayabiliriz. Böylelikle tavan harika bir görüntü almasının yanında siyah lekelerden kurtulmuş olacaksınız.
  2. kararmış bölgeyi sıcak çamaşır suyu ile güzelce silin, bir iki saat sonra kuruduktan sonra deterjansız sıcak su ile durulayın, su bazlı bir boya ise büyük ihtimal ile kararma gidecek sizde kurtulacaksınız.
  3. banyoyu ve kararan duvar tarafını çok iyi havlandırın. Kararmanın en büyük sebebi banyo olduğunuz esnada oluşan buğunun dışarı çıkamamasıdır. Olayı başından bitirmek istiyorsanız, çok iyi bir şekilde buğu olan ortamı havalandırmak gerekir.
  4. Yukarıda yazanların hepsini deneyip de hala banyo ve Bunun gibi ortamlar hala siyah kalıyor ise su bazlı boyalar ile tekrardan boyamaktan başka çaremiz malesef yoktur.

Etiketler:

Duvardaki buğu ve Rutubet izlerini Temizleme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. paspas dedi ki:

    Banyo duvarındaki karartılar için Çözümler ile ilgili aramalar. banyo küf temizleyici. plastik duşakabin nasıl temizlenir. banyo tavanındaki küf nasıl temizlenir. banyodaki rutubet kokusu nasıl giderilir. tavan küfü nasıl temizlenir. banyoda kararan silikon nasıl temizlenir. banyoda silikon kararması. küf çıkarıcı dezenfektan

Sayfa başına git