Duvara Çıta Uygulaması Resimli Anlatım

Duvara Çıta Uygulaması Resimli Anlatım
29 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.519 kez okundu.

Duvara Çıta Uygulaması Resimli Anlatım

Eğer koridor duvarlarınız boş ise hele ki uzun ve dar ise daha da güzel hale hale gelmesini istemez misiniz ? İşte anlatacağım uygulama ile harika sonuçlar çıkaracağınızdan eminim. Öncelikle gerekli olan malzemeleri listeleyelim ; 1 ya da 2 metre gibi uzunlukta satılan gayet makul fiyatlı duvar çıtası ve yapacağınız alana göre hesaplamalısınız ne kadar gideceğini  ve bu çıtalar iki çeşit oluyor biri poliüretan diğeri mdf çıtalar mdf çıtaları 4-5 tl diye hatırlıyorum yani gayet uygun fiyatları ve çıta haricinde diğer malzeme ise beyaz boya olacak çünkü uygulama yaptığınız alanı boyayacaksınız.
Öncelikle uygulama yapacağınız alana istediğiniz şekli çizin örnekler aşağıda bulunmaktadır ve daha sonra çıtaları ölçüp biçip kesin ve yapıştırın sonrasında da duvarın çıta uygulamalı kısmını beyaza boyayınca işleminiz bitmiştir. Çıtaları altın, yeşil, gri vb bir çok renge de  çıta uygulamalı kısmını beyaza boyayınca işleminiz bitmiştir. Çıtaları altın, yeşil, gri vb bir çok renge de boyayabilirsiniz orası size kalmış.
Resimler alıntıdır . Eğer yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşmak isterseniz bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Yatak Başlığına Cibinlik Yapımı

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Emzik Ve Biberon Süsleme başlıklı makalemizde bebek taş süsleme, biberon taş süsleme ve emziği süsleme hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Google üzerinden aşağıdaki aramalar ile gelindi:

çıta çalışmaları,duvara cita calismasi,duvarlara cita uygulamasi,koçtaş duvar çıtası

Etiketler:

Duvara Çıta Uygulaması Resimli Anlatım Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. duvara veya tavana uygulayacağımız çıtaların hazır şablonlar olmaması durumunda biz ev hanımlarının yapabilmesi gerçekten çok zor… biz ancak boyama işlemini yapabiliriz. Beylere de duvara çıta işlemelerini yaptırtabiliriz.

    1. paspas dedi ki:

      merhaba, eşlerinizi ve evdeki erkekleri uygulama yaparken fazla bıktırmadan davet edebilirsiniz.. Erkekler genellikle bu tarz işlerde yardım etmekten hoşlanmazlar 🙂

      duvara çıta uygulaması ile ilgili aramalar, ahşap duvar çıtaları, poliüretan duvar çıtası., köpük duvar çıtaları, koçtaş duvar çıtası, duvar kağıdı çıtası gibi aramalar ile duvara çıta uygulaması hakkında daha fazla bilgi alabilirsinzi.

Sayfa başına git