Duvar Süsleri


Bayanlar için dekorasyon çok önemlidir ve duvar dekorasyonu için zaman, emek ve para harcamaya bayılırlar 🙂 Duvar süsleri modaya,tarza , kullanacağı kişinin yaşına vs bir çok özelliğe göre değişkenlik gösterir. Duvar aksesuarlarını hem uygun fiyata hem de şık bir şekilde tamamlamak için sayfamızdan destek alabilirsiniz. Duvar süsleri çocuk odası için rengarenk bir kaç kağıt ve bir kaç fotoğraf ile bile tamamlanabilirken daha özenli olmasını isterseniz şablon,sticker,duvar kağıdı , tablo, raf gibi, malzemeler kullanılarak da tamamlanabilir.

Duvar Aksesuarları

Duvar aksesuarları bulunduğu ortama ferahlık, şıklık, sevimlilik gibi özellikler katacağı gibi güzel seçimler yapılmadığı zaman da güzel olan ortamı da bozabilir. Aksesuarları  fiyatı baz alarak değil ortama uygun olmasını dikkat ederek seçmelisiniz. Örneğin alanda altın sarısı bir obje bulunması şıklık katar. Altın rengi saksı dahi olsa salonda enerji yaratır. Renklerin verdiği enerjiyi önemsiyorsanız çocuk odasına mor,yeşil sarı gibi mutluluk getiren seçimler yapmanızı tavsiye ederiz.

Baklava dilimli süsleme

Hayvan figürleri ile süsleme

Çiçek figürleri ile süsleme

Tuğla süsleme

Balerin süsleme

Stencil yapımı hakkında detaylı bilgi almak için sitemizin arama kısmına stencil yazıp ulaşabilirsiniz. Soru ya da görüşleriniz için yorum kısmında bize ulaşabilirsiniz.

Duvar süsü

Duvar süsü seçimi yaparken ne istediğinizi önce düşünün ve daha sonra işleme geçin. Duvar süsleri olarak bu sene halat ip moda olduğundan avizelerde dekor ürünlerinde her yerde kullanılıyor. Halat ipe asılı olan aynalar ve duvar süsleri elbet bir köşenizde olmalı. Aşağıda gördüğünüz süslemelerden fikir edinerek harekete geçebilirsiniz. Örneğin ;İ ben oğlumun odasını bulut ve yıldız stencil yaptım . Bunun için sedef boya, parmak rulo, stencil kağıdı yeterli. Ardından çadır şeklinde iki adet raf alıp monte ettim. Halat ipe geçirilmiş olan üçlü resimlik alıp oğlumun bebeklik fotoğraflarını koydum içerisine.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git