Duşakabini Folyo İle Kaplama İşlemi


Duşakabini Folyo İle Kaplama İşlemi

Duşakabini folyo ile kaplama işlemi zor gibi gözüküyor fakat ; çok basit bir uygulama. Folyo ile kaplama işlemi hanımlar için ürkütücü gelebiliyor çünkü ; folyo çıkartırken eşyaya zarar verir gibi düşünceler oluyor ancak folyo yapıştırırken de çıkartırken de dikkat edilmesi gereken şeylere önem verince bu işlemin çok güzel bir geri dönümüm projesi olduğunu anlayacaksınız.

Mutfak dolabı gibi yerleri kaplama işlemi çok yapılıyor fakat sıra   duşakabine geldiğinde sürekli nemli ya da ıslak kalan bir yer olduğu için çok düşünülüyor bence hiç düşünmeyin çünkü; çevremde bu işlemi yapan çok kişi oldu ve hepsine de kefil oldum hepsi de boyadan daha kullanışlı olduğunu söyledi.

Eğer siz de bu işlemi yapmayı düşünüp işleme geçemiyorsanız hiç tereddüt etmeyin derim sonuç çok sevindirici olacak. Desenleri çok güzel seçildiği ortama ayrı bir hava katan folyoları yapıştırmak için bir kişiden yardım isteyip siz yavaşça yapıştırıken o da ardınızdan sünger ile folyoyu iyice yapıştırsın ki hava yapmasın.

Duşakabin için boya ya da stencil gibi işlemler düşünüyorsanız sitemizden ulaşabilirsiniz. Duş kabinine stencil işlemi yapan bir çok arkadaşım var evlerinde çocuk olanlarda çok ve hala bir çizik dahi olmadığını söylüyorlar.

Folyolar alışveriş sitelerinde ve hobi malzemeleri satan yerlerde bulunuyor. Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git