Duşakabine Stencil Uygulaması


Duşakabine Stencil Uygulaması

   Stencil yani şablon uygulaması hanımlar tarafından çok beğenildi ve ilgi adağı oldu. Hamarat hanımların evinin her köşesinde dekupaj,stencil ya da boyama gibi uygulamaları görebilirsiniz. Hazır olarak duşakabinleri stencil uygulanmış olarak da alabilirsiniz fakat duşakabininiz önceden alınmış ise işlemi kendiniz yapabilirsiniz. Öncelikle stencil ve boya almalısınız ve de sünger ponpon fırça. Stencil şekliniz ve istediğiniz renk boyayı seçip aldıktan sonra işleme başlayabilirsiniz.

İşlem yapacağınız alana stencil yerleştirip üzerini boyamalısınız ve sonrasında iyice kuruduktan sonra çıkan sonuç sizi mutlu edecektir. Stencil uygulaması için aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz. Eğer soru ve önerileriniz olursa bize yorum olarak yazabilirsiniz. Dilerseniz sitemizi takip edebilirsiniz. Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi ziyaret ediniz.

Kolay gelsin size.

 

 

Etiketler:

Duşakabine Stencil Uygulaması Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. stencil uzmanı dedi ki:

  stencil ile duvar boyama
  stencil nerden alınır
  ahşap boyama stencil örnekleri
  ahşap boyama stencil tekniği nasıl yapılır
  pastada stencil tekniği
  duvara stencil uygulama nasıl yapılır
  stencil tekniği ile pasta süsleme
  stencil nasıl yapılır photoshop

 2. Belma Kılıç dedi ki:

  Bu uygulamada kullanılan boya nın adı markası nedir stencillerde modeller nedir ve en önemlisi dayanınıklığı ya da sonra silinme imkanı varmıdır açıklamalı bir cevap verirseniz iyi olur🤗

  1. paspas dedi ki:

   su bazlı olduğundan bir şey olmaz, su bazlı almaya dikkat edin.

   stencil çeşitleri hobi marketlerde var, boya ise rich multi kullanabilirsiniz.

Sayfa başına git