Duşakabin Camını Folyo İle Kaplama

Duşakabin Camını Folyo İle Kaplama
30 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.039 kez okundu.

Duşakabin Camını Folyo İle Kaplama

Duşakabin camları genellikle iç gösteriyor ve çoğumuz bu durumdan hoşlanmadığımız için ya boyuyoruz ya da folyo ile kaplıyoruz. Boyama işlemine cüret edemeyenlerin tek çözümü ise folyo oluyor. folyo ile kaplama işi zor gözükse de detayları yakalayınca basit bir uygulama.

Öncelikle kapı kapı yapıştırma yapmalısınız ve ölçü ile çalışmalısınız. Ölçüsünü aldığınız alan için bir tık daha uzun folyo kesin işiniz garanti olsun. Genellikle deniz görünümlü folyo kaplamalar tutuluyor ve en güzel de onlar duruyor kabin üzerinde.

Kabinin dış kısmından kaplama yapılıyor ve ölçü alındıktan sonra sünger yardımı ile yukarıdan aşağıya doğru yavaş yavaş alttaki kağıt açılarak yapıştırma işlemi yapılmalı ve hava bırakılmamalıdır. Eğer bir yede hava kalırsa biraz daha kaldırıp süngerle bastırarak tekrar üzerinden geçiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Dış Kapı Boyama

Folyo kaplamaları netten de sipariş vererek alabilirsiniz maliyetleri çok düşük. Folyo kaplama işlemleri mutfak dolapları için de yapılıyor ve mutfak dolabına folyo kaplama işlemini düşünüyorsanız sitemizden ayrıntılı olarak anlatılmış konumuza ulaşabilirsiniz.

Aşağıda bulunan görseller alıntıdır

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git