Duşakabin Boyama


Duşakabin yani duş kabini artık her ev de var nedeni ise ; banyonun ıslak kalmaması ve temizliğinin kolay olması. Siz banyo yaparken başka biri el yüz yıkamaya rahatlıkla girebilir gibi kolaylıkları nedeniyle duş kabini çok seviliyor. Dikkatli ve özenli kullanıldığında bir problem çıkarmayan bu ürün alırken çok dikkat edilmeli. Camında iz bırakan ya da içi gösteren ürünler tercih etmeyin. Buğulu cam her zaman daha kullanışlı düz cam leke konusunda sıkıntı çıkarabiliyor.

Duşakabin Nasıl Boyanır

Duşakabin  boyama işlemi için gerekli malzemeler ; boya,fırça en önemli ve son gerekli malzeme de taş vernik. Taş vernik atılmaz ise işleminiz güzel de olsa hüsranla sonuçlanabilir. Aşağıdaki görselde bulunan duş kabini boyanmış fakat vernik atılmamış hamarat bayanı uyarınca hemen işleme geçiğini belirtti. Taş vernik atıldığında sürekli su gören yerler bile bozulma yapmaz. Altı ayda bir verniği kontrol etmeyi unutmayın.

Duş kabininize folyo işlemi düşünüyorsanız buraya tıklayarak konuyu ayrıntılı şekilde görebilirsiniz. Ayrıca özel olarak stencil yapılmış duşakabinler paylaştım. Cam olarak düz cam tercihi yapıp üzülenler için bu konu bir harika.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git