Dubleks Evin İç Merdivenini Boyamak

Dubleks Evin İç Merdivenini Boyamak
22 Mart 2017 tarihinde eklendi, 565 kez okundu.

Dubleks Evin İç Merdivenini Boyamak

Dubleks evlerin merdivenleri genellikle tahta oluyor ve zamanla renginden sıkılabiliyoruz ya da zaman geçtikçe eskiyebiliyor. Tahta merdivenleri boyama işlemi çok basit ve çok da pahalı olmayan bir işlem. Bu işlem için gerekli olan malzemeler boya dilerseniz polisan dilerseniz rich marka ve fırça eğer merdivenlerinizin pürüzlü bir yeri varsa zımpara gerekebilir.

Tahta merdiven boyama işlemine geçelim hemen

Rich marka boya ile boyamayacaksanız ve boyanız yağlı ise tiner dökmelisiniz boyaya. nce pürüzlü yğüzey varsa zımparalayalım ve medivenleri bir güzel silelim. Sonrasında boyama işlemine başlayabilirsiniz. Astar katı atıp bir müddet bekleyelim ki iz kalmasın. Eğer astar katı kurumadan ikinci kata geçerseniz  fırça izi kalır ve mutsuz olabilirsiniz. İkinci katı da boyadıktan sonra dilerseniz vernik atabilirsiniz ve verniklenen merdiven çok daha güzel olacaktır.
Diğer hobi ve uygulama işlemleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer sorularınız olursa bize yorum olarak yazabilirsibiz.
Kolay gelsin sizlere

Bu da ilginizi çekebilir  Stencil Yapmanın Püf Noktaları

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Dekupaj Nedir ve Nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde çaydanlık dekupaj, dekupaj nasıl yapılır ve dekupaj nedir hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git