Dondurma Kabından Oyuncak Yapımı


Dondurma Kabından Oyuncak Yapımı

Dondurma kabını dondurma bittikten sonra hemen çöpe atarım ben, en fazla dışarıdan birine yemek koymak için kullanırım. Dondurma kabından bile oyuncak yapan marifetli insanlar var ve bu kişileri alkışlıyorum. Kızının oyuncak bebekleri için ranza yapan bir anne baba düşünün ki bu oyuncak ile daha bir çok şey düşünebiliriz mesela ; çocuklarınız ranza da yatmayı kabul etmiyorsa bu oyuncağı onlarla beraber yapıp bak onlar abla ya da abi kardeş ne güzel yatıyorlar beraber gibi sözler söyleyerek durumu yumuşatmaya çalışabilirsiniz.

Dondurma kabından neler yapılır ?

Dondurma kabından üzeri ve kapağı kaplanırsa poşetlik, takı kutusu , saksı ve size gerekli olan her ne varsa hepsi için bir çözüm oluşturabilir. Genellikle bayanlar dondurma kabına sarma koyup dolapta saklıyorlar ve misafir gelince de pişiriyorlar. Daha başka neler yapılabilir derseniz saklama kabı yapabilirsiniz eğer evde bebek varsa bebek bezi çöp kovası yapabilirsiniz ve eğer sizin aklınıza gelen şeyler varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Boş Kutulardan Neler Yapılır ?

Boş kutulardan eğer süslerseniz evinize dekor ürünü olabilir eğer yukarıda yazdığım gibi çiçek ekmek isterseniz saksı olabilir ve size her ne lazımsa boş kutudan elde edebilirsiniz. Dondurma kabından ranza yapmak için ise ihtiyaç listeniz ; silikon, kürdan, ve iki adet dondurma kabı da yeterli. Dondurma kaplarını üst üste getirip kapaklarını da aralık bırakarak ranza şeklini almak için kullanabilirsiniz ve son olarak da kürdanları da merdiven görevi görmesi için yapıştırın ve dilerseniz de süsleyin ranzayı.

Yoğurt kabından neler yapılır ?

Dondurma kabından neler yapılır sorularına yönelik olarak açmış olduğum konuya ek olarak yoğurt kabı çok sorulduğu için ekleme yapmak istedim ve yoğurt kabından genellikle deterjan kutusu yapılıyor. Yoğurt kabından ekmek sepeti, kova, sepet gibi şeyler yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git