Dondurma Çubuklarından Doğum günü Süsü Yapımı


Dondurma Çubuklarından Doğum günü Süsü Yapımı

Dondurma çubuklarını en fazla araba kazanırım diye saklamıştım ama doğum günü süsü yapıldığını görünce çok üzüldüm çünkü ; çubuk falan elimde hiç yok hepsi çöpe gitti. Oğlumun doğum gününe dört ay olmasına rağmen yapacaklarımı sıralamaya başladım mesela süt kutusundan rakam yapımı (linke tıklarsanız ulaşabilirsiniz ) ondan sonra pet bardaktan mevlid şekerliğini oğlumun doğum günü için içerisine küçük çikolatalar koyarak süslemeyi düşünüyorum . Eğer elinizde sakladığınız dondurma çubuklarından varsa bu konu sizi çok ilgilendirecektir.

Doğum günü ya da mevlüd gibi özel günlerde moda olan resimli magnet ya da çerçeveler için çok fazla fikir buldum ve bunları sitemizde bulabilirsiniz. En kolayı ve en tatlısı da dondurma çubuklarından olan bence çünkü yapanın ellerine sağlık gerçekten güzel yapmış çerçeveleri.

Sizlere de fikir olsun diye paylaşmak istedim ve malzemeler şöyle ; dondurma çubukları,oje ve yapıştırıcı.

Çubukları kare şekli oluşturacak şekilde birbirine yapıştırdığınızda çerçeve şeklini aldığını göreceksiniz. Çerçevenizin boyutuna göre fotoğrafçılarda oğlunuz ya da kızınızın fotoğrafını çoğaltarak hediyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Son olarak içerisine koyabileceğiniz hediyelik süslü tüllerden de alabilirsiniz. Kendinizin yapmış olduğu doğum günü süsleri satın aldıklarınızdan daha iyi olacağından emin olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git