Deniz Taşlarından Neler Yapılır ?


Deniz Taşlarından Neler Yapılır ?

Deniz taşlarını toplamayı deniz kabuğu toplamaktan daha çok seviyorum çünkü; şekil şekil oluyorlar ve hangi iş için kullansam taş gibi oldukları için her iş sapasağlam oluyor. Deniz taşlarından vazo, deniz taşlarından süsleme,deniz taşlarından tablo,taş boyama sanatı ve daha bir çok şey yapabilirsiniz.

Deniz taşlarından vazo nasıl yapılır derseniz hamarat bir arkadaşım yaptığı işten artan mukavvaları vazo haline getirdikten sonra dışını da deniz taşları ile süslemiş. Dilerseniz önce taşları boyayıp sonra yapıştırabilirsiniz. İkinci olarak ise ; deniz taşlarını toplayan diğer arkadaşım bir yerden bedava gelen saat üzerindeki yazılardan çok sıkıldığı için saatin üzerini taşlarla kaplamış ve çok da güzel olmuş. Taşları silikon ile yapıştırabilirsiniz.

Deniz taşlarından tablo yapmayı seven bir hanım ise her gün tabloları bizimle paylaşıyor ve aşağıda bulabilirsiniz bu tablolar en çok kapalı balkonu olan hanımlar için balkonda güzel duruyorlar.

Taş boyama sanatı ise bazı hanımlar için hobi haline gelmiş ve bu uygulamayı yapınca kötü düşüncelerden kurtulduklarını söylüyorlar. Siz de kendinize yarım saat olsun zaman ayırın ve bu şekilde sevebileceğiniz işler yapın. Aşağıda taş boyama sanatı için örnekler bulunmaktadır. Boya olarak oje dahil kullanıldığını duydum.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git