Dekupaj Malzemeleri Nelerdir

Dekupaj Malzemeleri Nelerdir
2 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 163 kez okundu.

Dekupaj çok uzun zamandır var ama bu sıralar çok sevilir oldu ve çok da fazla yapılıyor. Terch edilmesinin sebebi boya yapmak güzel fakat sadece boya eski zamanlarda kaldı şimdi boya üzeri süslemek çok moda. Dekupaj yapmayı düşünüyorsanız öncelikle dekupaj yapmayı düşündüğünüz nesnenin hangi alanda duracağına bakıp buna bağlı olarak nesne ve renk seçimi yapmalısınız.

Nesne demekten kastım örneğin salon için çiçekli dekupajlar sehpa gibi alanlara ideal ve renk tonları odanın renklerin uyum gösterince çalışma çok daha güzel oluyor. Çok uğraşarak özenerek yaptığınız çalışmalar bir hata ile kötü durabiliyor.

Dekupaj için malzemeler ; dekupaj kağıdı, dekupaj yapışkanı peçete ile dekupaj düşünüyorsanız; peçete,makas,peçete tutkalı yeterli.

Dekupaj yapmak için tıklayınız. Ben dekupaj işlemini çatal kaşık sandığımı sehpaya dönüştürdükten sonra üzerindeki camı kapatmak için kullanmıştım. Öncelikle camı boyadım ardından dekupaj kağıdını yapıştırdım ve üzerini vernikledim.

Bu da ilginizi çekebilir  Çoraptan Maymun Yapmak

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çocuk Odasına Aktivite Saati Yapımı başlıklı makalemizde aktivite saati ve çocuk odasına saat yapmak hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git