Deforme Olmuş Ayakkabıyı Yenileme

Deforme Olmuş Ayakkabıyı Yenileme
11 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.

Deforme olmuş olan ayakkabı bot ya da çizmeleri hemen atmayı düşünmeyin çünkü; boyayarak ya da deforme olan yerleri süslerle kapatarak yenileyebilir ve biraz daha kullanabilirsiniz. Atık olarak çok fazla tüketim yaptığımızı ve bu yüzden attığımızı düşünmüş bu yüzden geri dönüşüm sınıfı dahi açmışlar. Her şey saklanmaz ama her şey de atılmaz birine verebilirsiniz ya da dönüştürebilirsiniz.

Eskiyen ayakkabınızı deforme olan yerleri kapatmak için öncelikle hangi işlem gerektiğine karar verin önceden ayakkabıcılar ayakkabıları boyar ya da dikerdi şimdi ise direk atıp yenisini alıyoruz. Deforme olan ayakkabıyı dikerek ya da yapıştırarak işleme başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki görselde bulunan çizmeler uç kısımlardaki deriler attığı için pul yapıştırmış çok da iyi olmuş. Siz de bu gibi işlemler ile ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz. Örneğin pul ile nakış ile deforme olan alanı kapatabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Bantla Duvara Şekil Verme başlıklı makalemizde Bant ile duvara şekil verme, duvarı bant ile boyama işlemi ve Duvarı renklendirmek için ne yapmalıyım hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir  Fayansları Kahverengiye Boyama

Google üzerinden aşağıdaki aramalar ile gelindi:

çizme yenileme

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git