Çocuk Yatağına Korumalık Nasıl Yapılır?

Çocuk Yatağına Korumalık Nasıl Yapılır?
21 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 343 kez okundu.

Çocuk Yatağına Korumalık Nasıl Yapılır?

Çocuklar için yatak yaparken önce güvenlik düşünmeleri gerekiyor fakat ; ne kenarlarında ne baş kısımlarında böyle bir düşünce olmuyor. İki yaşında kızı olan bir arkadaşım kızı artık beşiğine sığmadığı için odasındaki yatağına yatırmak zorunda kalmış ve yatak kenarları da boş olduğu için kendi kormalığını kendi yapmış ve çok da güzel olmuş.

Evlat rahat etsin diye neler yapmıyoruz ki , aman terlemesin, aman yorulmasın, aman düşmesin ! Sonuç olarak çok başarılı olan bu işlemi yapmak için gerekli malzemeler şöyle ; çocuk yatağına yan korumalık için gerekli malzemeler  2 L dirsek 2 laminant ve beşik kenar koruyucusu. maliyet olarak çok düşük ama güvenlik olarak çok büyük bir işlem bu.

Dirsekleribaza kısmına güzelce tutturduktan sonra parkeleri üzerine koyup vidalıyoruz ve dilediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Her gün biraz daha hareketlenen evlatlarımız için eğlenceli oyuncaklar yapabilirsiniz ve bunun için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Bu da ilginizi çekebilir  Duşakabini Folyo İle Kaplama İşlemi

Aşağıda bulunan görselde ki gibi bir işlem yapmayı düşünmüyorsanız yatak kenarına sandalye koltuk gibi nesneler sıkıştırma işlemi de yapabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Çocuk Yatağına Korumalık Nasıl Yapılır? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. sontarancı kız dedi ki:

    Altını ıslatan çoçukları için bir yatak koruma öneriniz var mı? bizim çocuk kaç yaşına geldi ara sıra altına kaçıyor.. açıkçası muşamba gibi bir şeyi alta koyup çocuğun kendisine olan güvenini düşürmek istemiyorum. fakat onun da haberi olmadan küçük bir yatak koruma operasyonu yapmak istiyorum.

Sayfa başına git