Çocuk Odasına Cibinlik Yapımı

Çocuk Odasına Cibinlik Yapımı
23 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 268 kez okundu.

Cibinlik önceden bebek yatağı üzerine yapılırdı şimdi ise büyük kız çocukları için de yapılıyor hatta evli çiftler de tercih edebiliyor. Cibinlik siparişini tül diken firmalara verebilirsiniz fakat ücret olarak biraz yüksek gelebilir bu yüzden ben de kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz cibinlik için fikir edinmek istedim.

Cibinlik yapımı için gerekli malzemeler ; tül yuvarlak ya da düz üç adet çıta ve duvara monte etmek için dubel eğer yapıştırmayı düşünüyorsanız hızlı yapıştırıcı tabi ben monte etmenizi tavsiye ediyorum.

Cibinlik yapımı için tül ölçüsü size kalmış elinizde varsa onu da kullanabilirsiniz.  Duvara üç dubel taktıktan sonra çıtaları eşinize monte ettirin ve üzerine tülü asın. Cibinlik için tül diye belirttiğiniz zaman en ince olanı verirler size. Tül çok ince olmalı.

Aşağıda bulunan görselde  her şey hamarat bir hanımın elinden geçmiş ki duvar stencil desenini bile kendi bir kağıda çizip kesip yapmış. Siz de kızınızın odasını yenilemek istiyorsanız size de fikir olur.

Bu da ilginizi çekebilir  Evde Silikon Kalıp Yapmak

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Sehpayı Maviye Boyama başlıklı makalemizde sehpa boyama, turkuaz mavi sehpa ve zigon sehpayı maviye boyama hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Google üzerinden aşağıdaki aramalar ile gelindi:

duvara takılan cibinlik

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git