Çocuk Odası Takımını Griye Boyama


Çocuk Odası Takımını Griye Boyama

İki çocuğu olan bir hamarat arkadaşım kızı büyüyünce yeni oda almak istedi fakat kızının odası ne olacaktı ve oğlana da oda lazımdı tabi. O da düşünüp kızının çocuk odası takımını oğluna göre boyama kararı alıp kızı genç kız olduğu için ona yeni takım almış e tabi oğlu büyüyünce de oğluna alır henüz küçük olduğundan odadan bir haber. Çocuk odası takımını boyama kararı aldıysanız aşağıdaki görsellere bakarak ve yazımızı okuyarak işleme geçmenizi tavsiye ederiz. Aşağıdaki oda takımı daha önce pembe idi şimdi ise gri beyaz ve yakından çok daha da güzel oldu. Bir de çadır yapıyorlar şimdi odaya el yapımı çadır için yine sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk odasını boyamak için gerekli malzemeler ; boya ve fırça (boyayı su bazlı alırsanız koku yapmaz ve kış aylarındayken rahat edersiniz (kapı açmak gerekmez) Öncelikle astar kat atmalısınız ve bunun boyanızı sulandırmanız gerekiyor. Boyayı çok az sulandırdıktan sonra işleme geçebilirsiniz ben fırça yazdım fakat rulo ile işlem çok daha basit oluyor.

İşlem yapacağınız takım çok koyu renk ise bir kaç kat atmanız gerekebilir endişelenmeyin hemen kapanmaması normal. Eğer soru ya da görüşleriniz olursa bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz boyadan sonra stencil ya da dekupaj yaparak odayı daha da renklendirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git