Çocuk Odası Duvar süsleri (kendin yap)


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Satın alma sahiplen kampanyası gibi düşünceler içerisinde olduğum için beğendiğim bir ürün gördüğümde her zaman acaba bunu nasıl kendim yapabilirim düşünmeden edemiyorum. Her defasında da apayrı güzellikler çıkıyor ortaya. El emeği olan her şeyi çok seviyorum ve bu tarz konularda inanılmaz hamarat hanımlar var buradan onları kutluyorum. Oğluma oda hazırlığı yaparken duvarlarını nasıl süsleyebilirim düşüncesi beni fazla yormuştu. Çocuklara dayanıklı olan eşya sayısı az olduğu için duvar kağıdını başından eledim ki zaten hazıra karşıyım.

bebek odası duvar süsleri yapımı

Bebek odası duvarı süslemek işlemi için parke atıkları,keçe,mukavva,eva kağıdı elinizde her ne varsa kullanmak için en güzel zamandır. Sağlam olsun istiyorsanız parça parke atığı gibi tahta ürünleri tercihe din ki keçeden yapılanlar da gayet sağlam oluyorlar. Keçeden yapmış olduğum kapı süsü ile oğlum bazen oynayıp yerine asıyor mesela.

Keçeden uçan balon, atlı karınca gibi şeyler kesip biçip duvara asabilirsiniz. Bebek odasına yapılan el yapımı avizelere göz atmak için tıklayınız. 

Bebek Odası İçin fikirler

Bebekler renkli olan eşyaları sevdiği için duvarlara renkli objeler çizerseniz ya da yapıp yapıştırırsanız odasında daha fazla zaman geçirecek ve odasını daha çok sevecektir. Göz yormayan sevimli bir kaç figür yeterli. Aşağıda bulunan görsellere göz atarak fikir edebilirsiniz. Örneğin ; yeni çıkan stencil desenleri ile bebek odasını çok cici hale getirebilirsiniz. Üstelik boyacı tutmanıza gerek yok . Siz ve eşiniz bir gün zaman ayırarak bebek odasını harika bir odaya çevirebilirsiniz bunun için boya ve fırça yeterli.

Günümüzde hamarat hanımlar geri dönüşüm yapmakla kalmıyor evinin boyacısı, evinin eşya kaplamacısı rolleri için bile kimseye gerek kalmadan işlerini kendileri hallediyor. Ortaya çıkan güzelliklere de inanamayarak bakmak  misafirlere kalıyor 🙂

 

Etiketler:

Çocuk Odası Duvar süsleri (kendin yap) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. HÜLYANUR KAYA dedi ki:

    Bayıldım muhteşem süsler

Sayfa başına git