Çocuk odası Duvar Süsleme


Çocuk odası süsleme en sevdiğim işlem nedeni ise doyasıya hayal gücünüzü kullanıp sıra dışı olan ne varsa yapabilirsiniz. Örneğin ; duvarları çıkan boyalar ile her ay ya da dilediğiniz her zaman silip tekrar boyayabilirsiniz. Boyamak için de boyama defterlerinden bile yardım alabilirsiniz.

Çocuk Odası Duvar Süsü Yapımı

Çocuk odası duvarı için stciker gibi geçici çözümler yerine yeni çıkan şablonlar ile daha kalıcı çözümleri tavsiye ederim. Duvar kağıdı çocuk odası için çok sevilen bir görsel olmasına rağmen çocuklar kağıda zarar verebileceği için ben daha çok boya ile yapılan süslemeleri tercih ediyorum.

Duvar süsü için örnek olarak ; çadır raf yapımı,tren çizmek,kalpli ya da yıldızlı şablon boyamak, keçeden balon,uçurtma gibi süsleri kendiniz kesip biçip dikebilirsiniz.

Yapılacak olan işlemler hem el emeği hem de çok uygun fiyatlı olduğu için siz de evladınız kadar mutlu olacaksınız.

Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuk odası için aksesuar seçimi bazen çok zor olabiliyor bu yüzden el emeği ile bir şeyler üretip bu zahmetten kurtulmak mümkün. Aksesuar olarak örneğin çerçeve ,tablo,anı panosu gibi seçimleri çok sevenlerdenim. Anı panosu için sitemizin emret kısmına anı panosu yazmanız yeterli ,detaylı olarak anlatım yapmıştım.

Kapı süsü için balon şeklinde yapılan keçe süsler gerçekten çok hoş duruyor. Avize ya da abajur için ise görselde ki gibi bir süsleme yapabilirsiniz .

Görseldekilerin hepsi ele emeği göz nuru le yapılan işlemler sizin de çocuk odası için fikir ya da görüşleriniz varsa bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git