Çizilen Beyaz Eşya için Basit Çözümler

Çizilen Beyaz Eşya için Basit Çözümler
19 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.690 kez okundu.

Çizilen Beyaz Eşya için Basit Çözümler

Severek ve beğenerek aldığımız beyaz eşyalar istemeden de olsa çizilebilir. Hele ki evinizde bebek ya da çocuk varsa çizilmesi daha da kolaylaşabilir 🙂 Olsun canları sağolsun çözüm çok basit kesinlikle can sıkmaya gerek yok. Mesela buzdolabınız çizildi ve rengi beyaz ise çizik kalemi ile ya da inox çizik kapatıcı gibi ürünlerle çiziği yok etmeniz çok basit kesinlikle çizik dışında bir yerini boyamamaya dikkat ederek çizik üzerini doldurun yeterli.
Eğer beyaz eşyanız gri ise boyanın gri olmasına dikkat etmelisiniz.  Sprey boyaları da evlerimizde bulundurmamızda fayda var aslında. Diğer sorun ve çözümleri için sitemizi takip edebilrisiniz. Eğer sorularınız olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Aşağıda bulunan örneklere bakarak içinizi rahatlatabilirsiniz 🙂

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çizilen Tv Ekranı Çözümleri başlıklı makalemizde çizilen tv, çizilen tv ne yapılır ve tv ekranı çizildi hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir  Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ?

Etiketler:

Çizilen Beyaz Eşya için Basit Çözümler Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. paspas dedi ki:

    Sizlere önerimiz büyük marketlerin otomobil bölümlerine uğrayıp arabalar için satılmakta olan çizik kapatıcılardan almanızdır. Bu ürünler kalem ya da küçük bir fırçayla birlikte tüp içerisinde satılmaktadır. Ürünü uyguladığınız zaman çiziğin kolayca yok olduğunu göreceksiniz. Derin çizikler içinse, ürünün üzerindeki kullanma talimatını uygulayarak bir kaç kez işlem yapmanız gerekebilir.

    İşlem yapılacak yüzey iyice temizlenir ve iyice kurulanır. Çiziklerin üzerinden kapatıcı kalemle geçilir. Krem şeklindeki ürün ise, fırça yardımıyla çiziğin üzerine sürülür. Kuruması beklenir. Çizik derinse, işlem birkaç kez tekrarlanmalıdır.

    1. Cemil dedi ki:

      Teşekkürler, sayenizde beyaz eşyadaki çizikler nasıl giderilir hakkında güzel bir fikrim oldu..

Sayfa başına git