çeyizlik seccade yapımı

çeyizlik seccade yapımı
1 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Çeyizlik seccade yapımı için nakış bilmek gerekiyor. Bilmiyorsanız da videolardan destek alarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Nakışı öğrendikten sonra başka yerlerde de işinize yarayabilir. Örneğin , nakışlı kolye çok güzel duruyor ve minicik bir nakış ile işiniz beş dakika da bitebilir.

Çeyizlik seccade nasıl yapılır

Seccade yapımını çok iyi bilmiyorum bu yüzden size video ekleyerek destek olmak istedim. Çeyizlik dışında da her evde böyle şık namazlıklar olmalı. Misafir geldiğinde namazlık yani seccade sandığımdan bir adet işlenmiş olarak çıkarıp vermek de hoş oluyor. Örnek olarak kolay yapabilmek için videoyu dikkatle izlemenizi tavsiye ederim.

Etamin yapmak çok eğlenceli ve göz yormayan bir uygulama hem de seccade üzerine yapılınca ibadete hizmet etmek ayrı güzel bence.

Çeyizlik seccade örnekleri

Çeyizlik seccade örnekleri için genellikle siyah etamin tercih ediliyor. Siz renkli olarak da seçim yapabilirsiniz. Seccadeye astarlama işini yapamam diyorsanız piko işi yapan kişilere vererek yaptırabilirsiniz. örnekler aşağıda yer alıyor. Birbirinden güzel bu örnekler için bir kaç yumak ip, etamin iğnesi ve seccade kumaşı yeterli.

Bu da ilginizi çekebilir  Evde Tutkal Yapımı

Çocuklara özel seccade örnekleri için sitemizin arama kısmından namazlık yazıp ulaşabilirsiniz.

Desenler genellikle çiçek ,cami gibi öğelerden oluşuyor. Renkli olunca da çok sevimli duruyor. Siz de göze hitap eden şık bir seccade işlemek için hemen ip renginizi belirleyin ve örneklere bir göz atın.

Bu tarz hobi ve uygulamalar için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Nakışlı seccade yıkamak için 30 derece üzerine çıkmamanızı tavsiye ederiz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çöp Poşetinden Elsa Kostümü Yapımı başlıklı makalemizde atıklardan elbise ödev, atıklardan ne yapılır ve atıklardan yapılmış elbise hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git