Çeyiz Sandığından Puf Yapımı


Çeyiz Sandığından Puf Yapımı

Çeyiz sandıkları gelinlerin olmazsa olmazı tabii ki fakat yeni evlerin çoğu küçük olduğu için sandıkları nereye koyacağımızı şaşırıyoruz. Kullanışlı hale getirmek için sizler için keşifler yaptık ve bir bayanın pufa dönüştürdüğünü görünce sizler için paylaşmak istedik. Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz.

Çeyiz sandığından neler yapılır konu başlığının altında ;bu işlem için gerekli malzemeler kumaş,sünger (dikiş biliyorsanız yaşadınız bilmiyorsanız sandalyecilerde yaptırabilirsiniz. Kumaşını yatak odası takımına uydurabilirseniz yatak ucunuzda harika durur. Dilerseniz genç kızınız varsa onun odasına makyaj masasına ya da yine yatak ucuna harika durur.

Direk hobi ve uygulamalarımız için sitemizi takip edebilirsiniz. Eğer siz de çeyiz sandığından puf yapmayı düşünüyorsanız bize yazınız.

Çeyiz sandığı boyanır mı ?Çeyiz sandıkları oymalı,düz,kahve,beyaz gibi özelliklere sahip olabiliyor ve bu özellikler boyanmasına engel değil hatta boyandıklarında çok daha modern oluyorlar. Sandığınızı boyamak istiyorsanız ve koyu renk ise katınızı biraz fazla yapmalısınız ve her kat için bir ün beklemeyi unutmayınız.

Soru ve görüşleriniz olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Çeyiz Sandığından Puf Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ahşap sandığı pufa çevirerek hem, salonda kullanımını artırmak istiyorum hemde yıllardır çok eskidi ve görüntüsünü toplamak istiyorum…

    Sandığı puf olarak kullanmaya başlamadan önce boyancak ve bir takım işlemlerden geçecek.. Ya yaptığım işçilik sonucunda sandığım beklediğim gibi olmazsa, Bu sefer de dimyata pirinç almaya giderken elimdeki bulgurdan olacağım..

    Sandığı dizayna başlamadan önce Boyasam mı boyamasam mı gerçekten kararsız kaldım.. Bu seferde önce pufu yapsam mecburen salon dekoruna uydurmak için beyaz renk yapmam gerekecek yeniden pufu söküp takma olayı olacak… bunun daha pratik bir yolu olabilir mi sizce?

Sayfa başına git