Çeyiz Sandığı Boyama ve Yenileme

Çeyiz Sandığı Boyama ve Yenileme
17 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.131 kez okundu.

Her evlenecek bayanın olmazsa olmazı çeyiz sandığıdır ve içinde annesinin özenle hazırladığı el emeği göz nuru bin bir çeşit ürün vardır. Gel gelelim her şey değiştiği gibi çeyiz sandıkları da her sene farklı model ve renk oluyor değişiyor yani anlayacağınız.  elimizdekiler de eskiyor.   Atmak kesin çözüm değil çünkü içerisindeki eşyaları koyacak yer bulamıyouz çoğunlukla bu yüzden çeyiz sandığımızı boyayarak renklendirebilir eğer oymalı sandık değil ise elinizdeki üzerine desenler de yaparak yenilemek mümkün. Gerekli malzemeler ise desen yapacaksanız sıtencil şablon , boya ve fırça gerekli.
Sandığınızı istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Zımpara yapmak istemiyorsanız rich marka boyayı tavsiye ederiz. Aşağıda bulunan örneklerden de kendinize göre seçimler yapabilirsiniz.   Sitemizdeki diğer hobi ve uygulamalar için bizi takip edebilirsiniz.
Boyayı eğer iki kat uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız.  Rich marka boyayı hobi marketlerde bulabilirsiniz. Sorularınız olursa youm olarak yazabilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız çalışmayı bize atabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Araba lastiğinden Puf Yapımı


Kolay gelsin size

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git