Çerçeve Yapımı ve Çerçeve Süsleme


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evlerimizin duvarlarını süsleyen ve içerisine en güzel anılarımızı koyduğumuz çerçeveleri süslü görmek isteriz. Örneğin; ben boyama hakkında pek bilgim olmamasına rağmen her yeri kendim boyamak istiyorum, duvarlarıma stencil yapmak ki çok yakında yatak odası duvarıma yapmayı düşünüyorum. Balkon duvarıma alçıdan taş deseni yaptım ama yok duramıyorum , salonuma değişik rengarenk çerçeveler ve mutfağım için yenilikler.

Hamarat hanımlar durmaz hele ki boyayı eline alan bir daha duramaz diye düşünüyorum çatal bıçak sandığımı dresuar yapıp çok yorulunca bir daha boya mı asla dedikten sonra boya ve fırça elimden düşmedi 🙂 Kapılarımı boyadım en son olarak . Çerçeve yapımı ve süsleme işi de bu planlarımın arasında yaza kadar çok zaman var her şeyi tek tek yapmayı düşünüyorum nasılsa boyalar artık kokusuz ve kış uzun geçiyor. Yaza insanlar boya ile temizlik yaparken ben tatil planı yapmayı düşünüyorum .

Çerçeve yapımı için elinizdeki malzemeleri değerlendirebilir dilerseniz satın alabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan,artmış olan parkelerden, eski çerçeveyi yenileyerek yeni bir çerçeve yapabilirsiniz. Çerçeve süslemek için ise boya,stencil,keçe,kurdele,boncuk bir çok şey kullanabilirsiniz. Kırmızı çerçeveler bebek maması kutusundan çıkan kaşıklarla yapılmış,stropiyerden daha neler neler…

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git