Çelik Kapıyı Siyaha Boyama


Çelik Kapıyı Siyaha Boyama

Çelik kapıyı yenileme tekniklerinden biri de en uygun fiyatlı olan boyama işlemidir. Dilerseniz uzman biri tarafından dilerseniz de kendinize güveniyorsanız kendiniz boyayabilir ya da boyatabilirsiniz. Çelik kapı boyama fiyatlarından haberdar değilim fakat ; kendiniz boyamayı düşünüyorsanız  sadece boya ve fırça ücreti vermeniz gerekiyor.

Çelik kapı için çekiçlenmiş selülozik boya gerekiyor. Genellikle kapıları bayanlar beyaza boyarken mobilya gibi ürünlere uydurmak için ise bazıları siyah tercih edebiliyor.

Çelik kapı boyama işlemi için öncelikle kapınızda derin çizik ya da hasar varsa zımpara yapmalısınız eğer yapmazsanız boyama işleminiz hoş görünmeyebilir. Zımpara işlemi gerekmiyorsa direk işleme geçebilirsiniz.

Boyama işleminde ilk olarak astar kat atmanız gerekiyor ve her kat için bir gün boyanın kurumasını beklemelisiniz ne kadar çok bekletirseniz boyama işleminiz o kadar güzel sonuçlanacaktır.

İkinci katınızı attıktan sonra tamamen kapanmazsa tekrar bir kat daha atabilirsiniz eğer aynı gün içerisinde üst üste boyama yaparsanız boyanız akabilir ya da fırça izleri olabilir.

Boyama işlemini tamamladıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Çelik kapı çizik giderme işlemi için çizik giderme kalemlerinden yararlanabilirsiniz.

Etiketler:

Çelik Kapıyı Siyaha Boyama Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. paspas dedi ki:

  Çelik Kapıyı Siyaha Boyama ile ilgili aramalar, çelik kapımı boyadım, çelik kapı boyacısı, çekiçlenmiş selülozik boya, çelik kapı yenileme, çelik kapı boyama fiyatları
  çelik kapı boyama ankara, çelik kapı nasıl cilalanır ,polisan hammer boya

 2. serguzeist dedi ki:

  patlayan silah sayısı kafamdaki karınca miktarını aşınca arkamdan söven ayının odasına girdim.kapıyı kırıp.sinirden…

 3. camovic4 dedi ki:

  Arkadaşlar; Allah’a sığınmalıyız, Allah’a duâ etmeliyiz. Dünyanın hangi sıkıntısı olursa olsun; bilmeliyiz ki, bir…

Sayfa başına git