Çelik Kapıya Stencil Uygulaması


Çelik Kapıya Stencil Uygulaması

Stencil uygulaması görünümü açısından her ortama farklı bir hava kattığı için çok fazla tutuluyor. Ev içerisinde mutfak dolaplarına,sehpalara hatta duşakabine bile bu uygulama yapıldığını gördüm. Evinizi daha uyumlu daha şık bir hale getirmek için size uygun renk seçimi ile stencil uygulaması yapabilirsiniz.

Çelik kapınıza stencil uygulaması yapmak istiyorsanız eğer ; öncelikle kapınızın boyası eskiyse yeniden boyamalısınız ve bunun için de her kat için bir gün beklemelisiniz. Boyama işleminiz bittikten sonra stencil uygulamasına geçebilirsiniz. Stencil uygulamasını bazı hanımlar zor zannedebilir oysa ki çok basit.

Uygulama için ponpon fırça , stencil deseni ve boya gerekiyor. Deseni istediğiniz alana tutarak fırçanızı boyaya batırarak desen kağıdının üzerini boyuyorsunuz ve kurumasını bekliyorsunuz . İşlem iki satır kadar kısa ve kolay. Aşağıda bulunan örneklerden kendinize göre seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan kapı örneği gibi deseninizi kendiniz çizebilirsiniz.

Kapınıza stencil desenini tutup fırçayı boyaya batırın ve desen üzerini boyayın arka yüzünde desen çıktığını göreceksiniz.

Eğer uygulamayı yapma kararı aldıysanız bize de gönderebilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Çelik Kapıya Stencil Uygulaması Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. _Manolia dedi ki:

    İnsan bazen sabahtan beri neler yaşıyorum deyip kendini çelik kapıya çarpası geliyor

Sayfa başına git