Çatal Bıçak Sandığından Sehpa Yapımı


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Çatal Bıçak Sandığından Sehpa Yapımı

Kızların çeyizlerinde bulunan sandıklı çatal bıçak kutuları evlendikten sonra nereye koysak olmuyor sonuçlarına yol açıyor biliyorum çünkü ; aynı durumu bende yaşadım 🙂 Çatal bıçak kutusundan yani sandığından gelin harika bir sehpa nasıl olur resimlerle bakalım

Çatal Bıçak sandığından sehpa yapımına başlayalım

Öncelikle çatal bıçaklarınızı çıkarıp uygun bulduğunuz yerlere yerleştirdikten sonra hobi sitelerinden ayak ve dilerseniz çekmecelere kulplar alın ki kulplar da değişince çok çok şık oluyor
Daha sonrasında tutkal ile yapıştırın ayaklara sandığı ve bir gece bekletin ki dilerseniz rengini de boyayarak değiştirebilrisiniz. (fuşya yapan bile gördüm )
Eğer sehpa ihtiyacınız varsa sehpaya dönüşsün ya da dresuar ihtiyacınız varsa duvara bir ayna koyun altına da sehpayı olsun size harika bir dresuar .
Aşağıda bulunan örneklerde birinde sadece ayak kullanılırken diğeri birleşik ve yapışık olarak kullanmış hangisinden almak isterseniz web sitelerinde bulabilmeniz mümkündür.
Sitemizde bulunan diğer hobi ugulamaları için bizi takip edebilirsiniz. Sorularınız için yorum kısmına yazmanız yeterlidir.
Eğer sehpanızı boyayacaksanız rich marka kullanmanızı tavsiye ederiz. Boya yaptıktan sonra vernik atmak her zaman daha güzel gösterir.

Etiketler:

Çatal Bıçak Sandığından Sehpa Yapımı Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Naz Ozsoy dedi ki:

  Merhaba birlesik ayak almak istiyorum ama internetten bulamadim bana web sitesini yazar misiniz cok tskler ve cok guzel yapmissiniz ellerinize saglik

  1. paspas dedi ki:

   Merhaba Naz Hanım birleşik ayak olarak eski sehpaları değerlendirme yapmışlar hep maalesef satan yer bilmiyorum

 2. çeyizimden kalma hiç kullanmadığım bir sandığımız var, onu bu resimlerdeki gibi bir sehpaya çevirmek istiyoruz, fakat en iyi hangi boya ile boyaya biliriz bunun sıkıntısı yaşıyoruz..

  1. paspas dedi ki:

   öncelikle hangi renk boya ile işlem yapacağınıza karar vermelisiniz.

 3. ceyda öksüz dedi ki:

  Yazı için teşekkür ederiz. güzel bir yazı olmuş.
  Çatal Kaşık Sandığından Dresuar Yapımı ile ilgili aramalar. catal kasik sandigindan sehpa. boş çatal kaşık bıçak sandığı. çatal bıçak sandığı değerlendirme, kasıklıktan sehpa ,boş çatal bıçak sandığı ahşap çatal kaşık sandığı çatal bıçak sandığından neler yapılır çatal kaşık bıçak kutusu

Sayfa başına git