Çamaşır Suyu Dökülen Kazak İçin Ne Yapılmalı


Çamaşır suyu gibi kimyasal madde içeren deterjanları evinizde bulundurmayın diye bir çok kişiden duydum ama gel gör ki hala banyo dolabımda yer alıyor kendisi. Banyo ve wc temizliğinde çamaşır suyu kullanmadan temizliğin iyi olduğunu düşünmüyorum.

Siz de benim gibi çamaşır suyundan vazgeçemeyenlerden iseniz sonucuna da katlanıyorsunuzdur. Bir çok eşyama çamaşır suyu yüzünden elveda dedim ki bazıları benim için çok değerliydi oysa ki biraz düşününce atmadan yeniden kullanabileceğimi anladım. Hamarat bir arkadaşımız da böyle düşünmüş olmalı ki çamaşır suyu değince kazağı daha da güzel hale gelmiş hatta.

Çamaşır suyu değmiş olan eşyanıza örgü biliyorsanız örgü ile minik çiçekler yapıp süsleyerek örgü bilmiyorsanız keçe gibi bir şeyden çiçek yapabilirsiniz ya da boncukla süsleyebilirsiniz ki bu sene boncuk çok moda.

Evinizde pul kurdele gibi ya da dantel parçası gibi süsleme eşyaları varsa onlarla da tarzınıza göre süsleme yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan görseldeki ürün kazak ve çiçek konulan yerler çamaşır suyu yüzünden beyazdı şimdi ise çiçeklendi.

Soru ya da görüşleriniz için yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki nakışın adı brezilya nakışıdır (ro coco gül yapımı)

Eğer sizin de yaptığınız bu tarz geri dönüşüm projeleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git