Çalışma odası duvar dekorasyonu


Bir evin dekorasyonunu nasıl o evin kadınını yansıtırsa Çalışma odası duvarı da sahibini yansıtır. Dağınık seviyorsanız dağınık tablolar , düzen hastasıysanız  milimetrik ayarlanıp asılmış olan fotoğraflar gibi renkli duvar kağıdı gibi seçimlerle size enerji katacak seçimler yapmalısınız.

Çalışma odası dekorasyonu nasıl olmalı

Sahibinin yaşına , bulunduğu ortama göre dekorasyon yapmalısınız. Yani bir çocuk ise kara tahta mutlaka olmalı( ki not yazabilsin, sabredip çalışırsa neler olabileceği konusunda sizin yazdığınız notları görsün ) Odanın masa konulacak  gerçek yeri seçmektir. Bu önemlidir, çünkü ihtiyacınız kadar öğenin yanı sıra boyutlarını da belirler. Daha önce de belirtildiği gibi, hemen hemen her boyutta bir oda dekor olacaktır! Bununla birlikte, boyut tarafından bunalmış hissetmenize neden olmayacak bir alan seçtiğinizden emin olun. Büyük noktalar için öneriler arasında dekoratif bir masanın ya da mobilya parçasının, bir koridorun veya bir merdiven duvarının üstünde duvar bulunmaktadır.

Şık bir saat enerjik hissetmenizi sağlayacak bir obje (aile fotoğrafı) gibi nesneler çok önemlidir.

Dekoru seçin

Yeri bulduktan sonra, eşyalarınızı seçmek için hazırsınız! Bu eğlenceli kısımdır; Bu adım için seçenekler gerçekten sonsuzdur! En iyi sonuçlar için, boyut aralığında olan öğeleri seçin. Üç boyutlu parçaları da kullanabilirsiniz. Çerçeveli fotoğrafların, portrelerin ve resimlerin yanı sıra, saat, ayna, harf harfleri, tahta işaretler, kancalar ve hatta bitki veya diğer dekoratif objeleri tutmak için küçük raflar da ekleyebilirsiniz. Harika bir görünüm elde etmek için, bu nesnelerin pahalı veya süslü olması gerekmediğini unutmayın! . Bizim düşüncemize göre daha eksantrik, daha iyi! Duvarınızın rengini ve hissini özelleştirmek için bu öğelerin bazılarını bile yapmak isteyebilirsiniz.

Düzen Oluşturun

Kullanmak istediğiniz tüm öğeleri topladıktan sonra, gerçek duvarda nasıl bir araya geleceklerini bir araya getirmeniz gerekecektir. Bu bazı deneme yanılmalara neden olabilir. Bulmacayı kolayca parçalamak için, asmak istediğiniz her bir öğenin şeklini ve boyutunu bulmak için bir rulo kağıt ve bir kalem kullanın. Daha sonra, bu parçaların dış hatlarını kesin, her kağıt parçasını temsil ettiği eşyayla etiketlediğinizden emin olun. Ressam kasetini kullanarak, duvardaki kağıtları istediğiniz şekilde yerleştirin, parçaları birleştirin, ancak en iyi olduğunu düşünün.

Bir mezura kullanışlı olmalı ve her bir öğe arasında en az bir inç ve yarım ila üç inç boşluk tutmayı unutmayın. Asılı olduktan sonra eşyaların düz olmasını sağlamak için el altında bir seviyeye sahip olmanız da yararlıdır. Duvarınızı bir mobilya parçası üzerinde tasarlıyorsanız, öğenin üst kısmı ile ilk çerçevenin veya nesnenin altı arasında en az altı inç boşluk bırakın. Oluşturduğunuz planı tatmin ettikten sonra, her bir malzemeyi asın, taşırken kağıt kağıdını çıkarın. Bu kadar kolay! Parçalarını astığın zaman, bir adım geri çek ve kendi işine hayran ol! Boş bir duvarı evinizde bir vurgu olacağından emin olan bir ifade parçasına dönüştürdünüz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git