Buzdolabını Folyo Ya Da Sticker İle Kaplama İşlemi

Buzdolabını Folyo Ya Da Sticker İle Kaplama İşlemi
26 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Buzdolabını Folyo Ya Da Sticker İle Kaplama İşlemi

Buzdolabını ya da herhangi bir beyaz eşyanızı eskidi ya da paslandı ise ya da diğerleri gri iken o beyaz olup sırıtıyorsa hiç dert etmeyin kaplayın gitsin. Kaplama işlemi gözünüze zor gibi gözükebilir aslında tekniklerini bildikten sonra çok çok basit bir işlemdir buzdolabı kaplama işlemi. İşlem için gerekli malzeme ise eğer sticker istiyorsanız internetteki alışveriş sitelerinde var hatta kendi buzdolabım için araştırırken evidea sitesinde görmüştüm fakat gönderim süreleri biraz uzun zaman olabiliyor bu konuya dikkat etmelisiniz.

Sticker ile yapacaksanız sticker ve bunun fiyatı 50 tl gibi bir şey oluyor eğer folyo ile kaplayacaksanız folyonun maliyetini tam bilmiyorum ama sticker dan daha ucuz olduğuna eminim. Kaplama işlemini yaparken aşağıdaki görselde işlem yapan beyfendi gibi yandan başlayıp hava kalmaması için sünger gibi bir araç ile bastıra bastıra yavaşça kaplama işlemini yapmalısınız.

BUNA BAKTINIZ MI?  Dekupaj uygulaması hakkında bilinmesi gerekenler

Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz ve soru ya da görüşleriniz olursa yorum olarak yazabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git